Денис Берінчик VS Ніхіто Аракава. Бій великих амбіцій

Серйозний боксерський вечір у Києві! 20-го квітня інтернаціональний чемпіон світу за версією WBO у легкій вазі Денис Берінчик вперше захищатиме свій титул у бою з японцем Ніхіто Аракавою.

Прізвище Аракава навряд чи чули українські прихильники боксу. По обличчю цього хлопця так одразу і не скажеш, що він – боксер, який провів аж 32 поєдинки у профі-рингу. І йому, не повірите – 37 років!

Фото FootballHub

Денис Берінчик, інтернаціональний чемпіон світу за версією WBO у легкій вазі:

Хлопець стійкий, у нього було багато боїв з іменитими суперниками. Багато його боїв є в ютубі. Нелегкий суперник.

Олександр Красюк, промоутер Дениса Берінчика:

Досвід японця зіграє свою роль, тому що він не просто досвідчений боксер. Він досвідчений боксер у перемогах. Він багато перемагав, він жодного разу не програвав достроково. Незважаючи на те, що Аракаві 37 років, ми всі побачили, що він геть на цей вік не виглядає. Ну реально хлопець максимум до 30-ти. По-друге, те, до чого ми не звикли – це скромність. Але це не означає, що ця скромність буде в ринзі буде. Тому що він – боксер-професіонал. Він не просто так є сьомим номером світового рейтингу WBO.

Ніхіто Аракава – справжній боєць, у якого за плечима багато класних боїв з відомими суперниками. І в цих поєдинках він показав себе любителем справжньої рубки.

Денис Берінчик, інтернаціональний чемпіон світу за версією WBO у легкій вазі:

Я триматиму дистанцію, оскільки не хочу пропускати зайвих ударів, які потім можуть про себе нагадати. Будемо боксувати у своєму стилі: і порубитися, і дистанція буде, і лівостороння стійка, і правостороння стійка.

Олександр Красюк, промоутер Дениса Берінчика:

Головні переваги Дениса – технічний арсенал і молодість. Попри свій небагатий послужний список у професіоналах, Денис гарний шлях пройшов в аматорському боксі, тому є чим відповісти на досвід японця. Незвичайна техніка, та сама українська, відома українська школа боксу, за що ми любимо Ломаченка, за що ми любимо Усика – так само притаманна і Денису.

Чемпіонським поясом WBO володіє ще один українець – Василь Ломаченко. Якщо Берінчик переможе нинішнього суперника з Японії, то титульний бій проти Василя Ломаченка – не така вже й фантастика.

Фото K2 Promotions

Денис Берінчик, інтернаціональний чемпіон світу за версією WBO у легкій вазі:

Я думаю, що Василь поки не дивився на одинадцятий номер рейтингу WBO. Як зустріну його, то поцікавлюся, що він думає з цього приводу.

Олександр Красюк, промоутер Дениса Берінчика:

Якщо цей поєдинок настане, то це буде зірковий день для Дениса, тому що він матиме шанс стати чемпіоном світу. Це – мета будь-якого спортсмена, будь-якого боксера-професіонала отримати шанс битися за титул чемпіона світу і стати чемпіоном світу. Я би дуже хотів, щоб цей поєдинок провели в Україні.

Двадцятого квітня вже дізнаємося, чи стане Денис Берінчик на крок ближче до чемпіонського бою з одним із найкращих боксерів сучасності – Василем Ломаченком.

Читайте також: Аякс матиме перевагу в матчі з Тоттенгемом

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також