Без Бущана не змогли. Чорноморець знову перемагає Динамо. ВІДЕО

Мірча Луческу після надскладної битви з Арісом дав відпочити головним героям поєдинку з греками – Бущану і Дубінчаку. Їхнє місце в стартовому складі на одеський матч із Чорноморцем зайняли Нещерет та Вівчаренко.

Під супровід спеки саме динамівці отримали перший шанс, щоби відкрити раухнок у грі. Ярмоленко класним пасом запустив у прорив Ваната, який без роздумів з меж штрафного майдачника Шевченка пробив у каркас воріт господарів.

Команда Григорчука вже перемагала киян цього року і навіть зі змінами у складах швидко показала гостям свої амбіції. На 20 хвилині Авагімян скористався невпевненими діями Шапаренка та Буяльського в обороні і з 15 метрів потужно пробив у ближній кут воріт Нещерета – м'яч від стійки влетів у ворота Динамо – 1:0!

Міг Шапаренко ближче до завершення першої половини реабілітуватися. Півзахисник киян обігрався з Ванатом і під гострим кутом вийшов віч-на-віч із Шевченко – м'яч після удару динамівця пройшов поруч зі стійкою воріт одеситів.

Все той же Ванат на останніх хвилинах тайму мав зрівнювати рахунок, але знову довірився силі і не зумів переграти Шевченка – сейв голкіпера Чорноморця.

Другий тайм розпочався з голів.

Динамо підловило господарів на контратаці на 48 хвилині. Ярмоленко результативно завершив швидку атаку гостей після передачі від Шапаренка – 1:1!

Тішилися кияни такому результату недовго. На 53 хвилині Штогрін скористався помилкою Дячука, який не зумів як слід влучити по м'ячу, вийшов віч-на-віч із Нещеретом і з другої спробив відправив м'яч повз голкіпера гостей у ворота Динамо – 2:1!

Підопічні Луческу знову відповіли в контратаці. Сидорчук зіграв у відборі, Ярмоленко запустив у прорив Ваната, який м'яч прийняв, притримав і викотив під удар Сидорчуку. Капітан влучним ударом рахунок зрівняв – 2:2!

Динамо, змарнувавши супершанс, щоби вийти вперед у рахунку (пробивав Шапаренко – сейв Шевченка і тричі блокував удари гостей Гучек), знову постраждало через дії своїх оборонців. Сирота на 83 хвилині заробив другу жовту картку, залишивши свою команду в меншості – вилучення.

Навіть із ефіцитом гравців на полі гості йшли в атаку, але цього вечора перемогти судилося саме Чорноморцю. Вже у компенсований до другого тайму час господарі організували атаку, яку розпочав розрізним пасом Авагімян, продовжив Шпрон і завершив ударом у порожні ворота киян Ієде – 3:2.

Динамо знову катастрофічно грає в обороні, але цього разу атака не підстрахувала колектив Луческу.