Без голів! Динамо грає внічию з німецьким клубом. ВІДЕО

Динамо зіграло з німецьким клубом.

У середу, 10-го липня, Динамо провело свій перший матч на тренувальному зборі в Австрії. Суперником підопічних Олександра Шовковського став представник другої німецької Бундесліги – Падерборн із однойменного міста.

Перспективними атаками з боку обох команд розпочався контрольний поєдинок. По ходу матчу німці перехопили ініціативу до своїх рук, граючи першим номером. Ближче до середини першої половини зустрічі зрівнялися сили на полі. Так, Бражко завдав дальній потужний удар, але голкіпер німців опинився на місці.

На 23-й хвилині Нещерет врятував Динамо від пропущеного м’яча. Суперник пробив з-за меж штрафної, і на щастя киян, Руслан швидко зреагував на небезпеку біля своїх володінь.

У підсумку, на перерву команди пішли з нулями на табло 0:0.

Активно розпочався другий тайм. Цікаву комбінацію кияни розіграли на 63-й хвилині, після якої  Лонвейк одразу двічі пробив, проте, усі удари були заблоковані захисниками Падерборна. Також змогу відкрити рахунок мав Царенко – голкіпер німецького клубу без проблем забрав м'яча до рук у цьому моменті.

Останні хвилини гри були за Падерборном, який гостріше діяв попереду. Утім, це не дало бажаного результату.

У підсумку 0:0 – кияни розпочали підготовку на тренувальному зборі в Австрії з нічиєї у матчі з німцями.