Без коментарів... Тренер, який нещодавно працював в УПЛ, готовий тренувати росіян

Тренер, який минулий сезон провів з Металістом в УПЛ видав дуже неоднозначну відповідь.

Сербський наставник Періца Огнєнович, який тренував Металіст з січня 2023 року у коментарі sport-express.ua розповів про свої плани на майбутнє та про росіян:

Якщо вам надійде пропозиція від клубу української Прем’єр-ліги, чи готові будете повернутися до нашої країни?

Я – професійний тренер і готовий працювати скрізь. У мене гарні стосунки з багатьма українцями, то чому ні? У житті тренера може статися все, що завгодно.

Якщо вам надійде пропозиція від російського клубу, погодитеся?

Я працюю тренером і моє завдання – забезпечувати свою родину. Мене політика взагалі не цікавить, я просто хочу займатися улюбленою справою – бути футбольним тренером. Сподіваюся, що в Україні незабаром закінчиться війна і люди перестануть гинути. У Сербії теж була війна, ми також через це пройшли, тому розуміємо вас.

Ви розумієте, що відбувається в Україні, що Росія – агресор?

Я розумію, що відбувається в Україні, але не хочу про це говорити більш детально. Є політики, люди, які займаються вирішенням цього питання та отримують за це зарплату. Я ж людина, яка займається спортом, і люблю кожен народ світу.

Наскільки я зрозумів, ви прихильник слогана «спорт поза політикою». Як ви вважаєте, міжнародні федерації, які відсторонили російських спортсменів від змагань, ухвалили правильне рішення?

Сербських спортсменів свого часу також дискваліфікували. Я вважаю, що спортсмени не винні у війнах. Це моя особиста думка.

Періца Огнєнович Металіст ХарківФото: Металіст Харків

Нагадаємо, що Періца Огнєнович не зміг врятувати Металіст. Харківський клуб в підсумку вилетів з УПЛ у Першу Лігу, а сербський тренер залишив Україну.

Читайте також: Наступна зупинка Реал? Королівський клуб має намір придбати лідера Челсі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також