Без надії сподіваюся. Реванш України над Фінляндією залишає шанси на Євро-2021

Команда Ротаня здобула таку необхідну перемогу.

Після прикрої нічиєї з Данією молодіжна збірна України завітала в гості до фінів, які у першій зустрічі контратаками розбили команду Ротаня з рахунком 2:0.

У порівнянні з матчем проти данської команди, головний тренер українців залишив у запасі Назаренка і Цитаїшвілі, замість яких вийшли Топалов та Луньов. А місце Білика у воротах довірили Трубіну.

Стартовий склад молодіжної збірної України 💙💛⠀#U21#УАФ#МиЗбірна#МолодіжнаЗбірнаУкраїни#МолодіжнаЗбірнаУкраїни_УАФ

Опубліковано Ukrainian Association of Football Вівторок, 8 вересня 2020 р.

Саме Луньов мав відкривати рахунок на 21 хвилині зустрічі, але його вихід віч-на-віч з Яаскелайненом залишив тріумфатором голкіпера господарів. Проте порадіти страж фінських воріт не встиг, адже атака українців продовжилася добиванням від Коноплі точно у кут воріт – 0:1!

Подвоїти перевагу українцям вдалося перед самим свистком на перерву. Булеца (класно керував грою команди з центра поля) віддав розрізний пас на Дубінчака. Той прострілив на лінію воротарського майданичка, де ніким не прикритий Сікан переправив м’яч у сітку воріт Фінляндії – 0:2!

Після перерви мав добивати безпорадних господарів Цитаїшвілі. Українцям на 77 хвилині вдалася класна контратака, яку мав завершити динамівець. Цитаїшвілі на замасі прибрав захисника і голкіпера та пробивав шведою у відкритий кут воріт Яскелайнена. Неймовірно, але голкіпер встиг виставити руку і відбити удар вінгера.

Міг “привезти” інтригу на кінець зустрічі Бондаренко, який обрізався біля власного штрафного майданчика, але українців після удару Валакарі врятував Трубін!

2:0 – Україна перемагає фінів і обов’язково має продовжити свій переможний поступ у майбутніх матчах, щоби отримати шанс на Євро-2021. Наступним суперником буде Румунія, якій українці в першому матчі поступилися з рахунком 0:3.