Без несподіванок: Бразилія та Швейцарія в 1/8

Бразилія, Швейцарія та Сербія у 3-турі вирішували 3 питання: хто вийде з 1-го місця, хто з другого і хто залишить турнір. Коста-Рика в цій боротьбі участь не брала.

Дуже спокійно відіграли свій матч бразильці, як і перші 2 тури. Нікуди не поспішали, ніби знаючи, перше місце від них не втече.

Але свої 2 м’ячі таки забили. Спочатку свої шанси мали Неймар та Жезус. А відкрив рахунов Пауліньйо. Коутіньйо зробив все, щоб гравець Барселони залишив Стойковича та захисників Сербії у дурнях.

Фото Getty Images

За рахунку 1:0 у Сербії були 2 чудові нагоди зрівняти. Але обидва рази Мітрович дуже не вдало пробивав головою. Спочатку врятував Сілва, а потім Аліссон. І бразильці покарали сербів за марнотратство. Неймар навісив, а Сілва замкнув. А потім Неймар змарнував декілька шансів покращити свою статистику голів. 2:0 і Бразилія виходить з першого місця і зіграє з Мексикою.

Матч Швейцарії та Коста-Рики проходив набагато веселіше. Цікаво, що Коста-Рика, яка вже не мала шансів зіграти у плей-офф, створила більше моментів, ніж Швейцарія, яка за певних обставин могла навіть на першу сходинку вийти.

Борхес та Гамбоа мали відкривати рахунок вже на початку. Потім Коліндрес небезпечно пробивав. Швейцарці весь цей час мовчали, але потім взяли і забили. Емболо скинув головою, а Джемаїлі замкнув. У другому таймі Вастон зрівняв рахунок. Після цього гра заспокоїлась, але в кінці знову активізувалася. Спочатку Дрмич космічно точним ударом не залишив шансів Кейлору Навасу.

На останніх хвилинах матчу драма спіткала нападника Коста-Рики Браяна Руїса, спочатку він заробив пенальті, але за допомогою VAR встановили, що під час передачі до штрафного Руїс був в офсайді. А за 4 хвилини Коста-Рика таки отримала право на пенальті. І як ви думаєте, хто пішов бити? Правильно, Руїс. Бив впевненно, але влучив у поперечку, від якої м’яч відскочив у потилицю Зоммера та влетів у ворота.

Божевільні 2:2. Швейцарія – друга і гратиме проти Швеції. А Коста-Рика, яка 4 роки тому ледь не дійшла до півфіналу, їде додому.