Без сенсації. Евертон розгромив Динамо в Ліверпулі. ВІДЕО

Після звитяги над Фенербахче кияни провели благодійний матч із клубом АПЛ.

Без Беньяміна Вербича, який перейшов у грецький Панатінаїкос, Динамо завітало в гості до Евертона, який готується до старту сезону в АПЛ. Ірисок на поле з капітанською пов'язкою вивів ексгравець киян Віталій Миколенко, а от склад української команди був досить експериментальним:

Підопічні Мірчі Луческу дуже швидко пропустили від господарів. Вже на 4 хвилині Калверт-Льюїн після закидання від Тарковські головою переправив м'яч у дев'ятку воріт Нещерета – 1:0.

Українці намагалися відповісти зі стандартів. І якщо спробу пробити від Сироти не можна назвати супершансом, то після удару зі штрафного від Андрієвського під завісу тайму Пікфорду довелося рятувати свою команду.

Після перерви господарі додали обертів.

Денис Бойко, який у другому таймі змінив на полі Руслана Нещерета, з перших же хвилин почав рятувати свою команду. Досвідчений голкіпер потягнув з під поперечки м'яч після навісу/удару від Грея.

На висоті був голкіпер киян і після ударів від Годфрі, але забити українському воротареві господарям все ж вдалося. Двайт Макніл упродовж п'яти хвилин оформив дубль! Спочатку нападник Евертона класно пробив з-за меж штрафного майданчика, а потім замкнув ударом головою з близької відстані навіс партнера з флангу – 3:0.

У компенсований до другого тайму час арбітр дозволив виконати символічний пенальті звичайному чоловіку з Ліверпуля, який не залишився байдужим до проблем українців і витратив відпустку, щоби допомогти евакуйованим на польсько-українському кордоні. Удар з позначки був точним.

Динамо поступається у матчі, де на першому місці був досвід та благодійність.