Без сенсації. Ліверпуль спокійно вирішує гру із кривдником Ман Сіті

Підопічні Юргена Клоппа в хорошому настрої підходили до поєдинку. Відрив від найближчого переслідувача становив 11 очок. А Вулвергемптон у минулому турі переміг Ман Сіті.

Ця гра стала особливою для трьох футболістів Ліверпуля. Хендерсон, Мане та Ван Дайк проводили ювілейні матчі за клуб.

Господарі розпочали доволі жваво. Вже на 4-й хвилині ледь не забив Салах, але після передачі Александера-Арнольда єгиптянин не влучив у площину. Ліверпуль створював набагато більше моментів, хоча Вовки постійно тримали оборону Мерсисайдців у напрузі своїми контратаками. В наступному епізоді знову в центрі уваги опинився Салах, який злету пробив точно по центру. Цього разу йому асистував Мане. Патрісіу впевнено забрав м’яч.

На 31-й хвилині Роберто Фірміно виграв боротьбу після кутового і пробив головою. Його удар міг вийти дуже красивим, але м’яч навісною траєкторією опустився біля стійки. В наступні хвилини підопічні Юргена Клоппа безуспішно намагалися зламати опір гостей.

Вирішальні VAR

Наприкінці першого тайму Ліверпуль відкрив рахунок у матчі. Ван Дайк шикарним діагональним пасом знайшов Лаллану в штрафному майданчику. Англієць плечем скинув на Мане, який увірвався і розстріляв ворота Руя Патрісіу. Але головний арбітр Ентоні Тейлор довго не міг зарахувати цей гол через можливу гру рукою. Кілька хвилин перегляду епізоду в кімнаті VAR – і рахунок став 1:0.

Вулвергемптон відігрався за декілька хвилин. Педру Нету отримав передачу низом із флангу і точно пробив повз Аліссона. Проте, знову втрутилася система VAR. Гол не зарахували через мікроскопічний офсайд. А головний тренер Вовків Нуну Санту отримав жовту картку за бурхливі емоції.

У другому таймі Ліверпуль на деякий час віддав володіння м’ячем супернику. Вірджил Ван Дайк помилився в одному з моментів біля власних воріт. Захисника обікрав Жота і завдав потужного удару. Аліссон виручив команду. Вулвергемптон намагався діяти гостро в атаці, але Мерсисайдці будь-які спроби наступальної гри зупиняли. Особливо активним був Адама Траоре, який допоміг на останніх хвилинах створити хороший момент. Проте, Моутінью пробив вище воріт.

В підсумку – 1:0. Ліверпуль впевнено крокує далі на шляху до чемпіонства.