Без Ярмоленка не те. Ман Сіті з Зінченком переплюнули Ліверпуль

У першому турі АПЛ зустрілися клуби Андрія Ярмоленка і Олександра Зінченка.

У стартовому складі Вест Гема не знайшлося місця Андрію Ярмоленку, який і зовсім не потрапив у заявку на матч. Його партнер по збірній України Олександр Зінченко очікувано з’вився у старті команди Гвардіоли:

Лондонці добре розпочали матч. Підопічні Пеллегріні вдало оборонялися і непогано комбінували на половині поля Манчестер Сіті, але до певного моменту.

З середини першого тайму манчестерці освоїлися і почали поступово намацувати слабкі місця в обороні молотобойців. Слабким місцем виявився Маркус Антоніо, який забував допомагати своєму захиснику при грі в обороні. На 25 хвилині Марез віддав класний пас за спину Кресвеллу на реактивного Вокера (привіт, Антоніо). Правий захисник, який став героєм Суперкубка Англії, прострілив на лінію воротарського майданчика, де найспритнішим виявився Габріель Жезус – 0:1!

Після перерви Сіті одразу відвантажило у ворота Лукаша Фабіанського 2 швидкі м’ячі. У першому випадку швидку атаку імені Мареза-Де Брюйне гольовим ударом завершив Стерлінг – 2:0.

У другому той же Стерлінг виступив асистентом для Жезуса, але після відеоперегляду арбітр матчу Майк Дін гол бразильця скасував, адже в момент передачі на Стерлінга англієць був плечем (на пару сантиметрів) в офсайді.

Вест Гем міг відквитати один м’яч на 73 хвилині. Чічаріто коліном пробивав з декількох метрів – Едерсон зреагував. Добивання Лансіні голкіпер Манчестер Сіті перетворив на крутий сейв.

Заспокоїв вболівальників Манчестер Сіті Рахім Стерлінг. Англієць встиг до завершення матчу оформити хет-трик і ще один м’яч до свого активу записав Агуеро, який з другої спроби (перебивав) переграв Фабіанського з одинадцятиметрової позначки.

Українець Олександр Зінченко провів матч на високому рівні. Оборонець команди Гвардіоли переграв своїх опонентів на флінзі, впевнено діючи як під час захисту своїх воріт, так і за позиційних атак своєї команди. Він не забив і не віддав гольову передачу, але його заслуга у загальній перемозі 5:0 досить вагома!