Безхарактерні Карпати поступаються Олімпіку

У гості до Карпат завітала колишня команда тренера львів’ян Романа Санжара донецький Олімпік.

Першою жертвою прохолодної погоди у Львові став голкіпер Олімпіка Володимир Кринський. Назарина наважився на удар з далекої відстані і потужно пробив – м’яч летів по центру, але воротар донецької команди примудрився пропустити його поміж ніг – 1:0.

Фото ФК Карпати Львів

Такий початок не знітив гостей і ще до перерви Олімпік двічі відповів Карпатам своїми забитими м’ячами. На 26 хвилині зустрічі Балашов подав зі штрафного, а Цимбалюк з меж воротарського майданчика без проблем поцілив у ворота львів’ян – питання до голкіпера Карпат Артима, який не зіграв на виході – 1:1.

Здавалося, що мають підопічні Санжара вдруге засмутити Кринського, але і сам голкіпер і каркас його воріт (після удару Ляха) рятували гостей у першому таймі.

Вже у компенсований до  першого тайму час вдруге витягати м’яч із сітки власних воріт Артима змусив Шахаб. Кравчук віддав у штрафний майданчик на іранського нападника, який з розвороту пробив по воротах Карпат – знову помилка голкіпера і рахунок на табло став 1:2!

Другий тайм розпочався із небезпечного моменту Олімпіка. Балашов втік віч-на-віч з Артимом і пробив у дальній кут – сейв воротаря львів’ян.

Врятував голкіпер господарів ще декілька разів (після ударів того ж Балашова і Шахаба), але в атаці Леви ніяк не могли створити гольовий момент.

Карпати знову без перемоги і навіть без нічиєї. Львів’яни не святкували успіх з 14 вересня, коли обіграли Ворсклу. Олімпік після серії вдалих матчів вже шостий.