Безлад по-київськи. Що відбувається в Арсеналі?

Київський Арсенал не перестає дивувати і традиційно перебуває в ТОПі найобговорюваніших команд. Цікава ситуація склалась всередині клубу. Президент канонірів в інтерв’ю Sportarena заявив, що прийшов час змін на тренерському містку команди.

– На жаль, в останньому турі Арсенал знову програв, не зумівши зачепитися за очки в матчі з Десною. Ми всі чекали і чекаємо від команди кращих результатів. Але, на жаль, як і раніше перебуваємо на самому дні турнірної таблиці.

Безумовно, Фабріціо Раванеллі прийшов в Арсенал як фахівець з ім’ям, ми сподівалися і вірили, що він зможе дати новий імпульс нашій команді для виступу в Прем’єр-лізі. На жаль, результати виявилися невтішними, тому в цій ситуації треба думати про те, як вийти з положення, яке склалося. Ми з великою повагою ставимося до Раванеллі і до його тренерського таланту. Ми починали нашу співпрацю на взаємній повазі, сподіваємося, що в таких же стосунках, по-джентельменськи розлучимося, і сам Раванеллі розуміє ситуацію, що склалася.

На мій погляд, в Арсеналі прийшов час змін на посту головного тренера. Поки ми остаточно не загрузли на дні турнірної таблиці, команді необхідно здригнутися і вже з новим тренером постаратися якомога швидше вийти з цього піке, щоб зберегти за собою місце в Прем’єр-лізі.

Однак, за нашою інформацією Фабріціо Раванеллі наразі продовжує працювати з командою і поки не збирається йти.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також