Бій за друге місце. Фарт дарує Зорі перемогу в матчі з Олімпіком

Перемогти і вийти на друге місце турнірної таблиці УПЛ — таке завдання стояло перед гравцями Зорі у матчі з донецьким Олімпіком.

Зоря отримала прекрасну можливість піднятися на друге місце турнірної таблиці після поразки Динамо від Дніпра-1. Луганцям треба було перемогти Олімпік у 20-му турі УПЛ.

Саме господарі з перших хвилин матчу захопили ігрову ініціативу. Доволі непогано пропонував себе в атаці Перович. Новачок луганців діяв не лише у штрафному майданчику, а й відкривався на флангах, шукав м’яч у центрі поля.

Олімпік сідав так низько, що гравці Зорі могли спокійно заходити у штрафний майданчик. Але кількісна оборона донеччан давала результат — гравці Зорі дуже рідко доводили справу до удару.

Супершанс мав Юрченко, коли після класного прострілу Кочергіна з правого флангу мав влучати у кут воріт Олімпіка. Але Владлен пробив поруч зі стійкою.

Гравці Зорі демонстрували дуже цікаву гру флангами. Тимчик справа багато працював, але його навіси були не надто вдалими. А от Михайличенко був і активним, і кращим у передачах. Богдану віддали фланг і здавалося, що йому навіть не потрібна допомога від півзахисників.

Олімпік відповів дуже гострим моментом. Після навісу з кутового Зотько без перешкод пробивав головою майже із воротарського майданчика Зорі — прямо в руки Махарадзе.

У другому таймі швидкість гри дещо впала. Зоря пресингувала, атакувала, але знову майже без завершальних ударів. Напрошувалися ранні заміни від Скрипника.

Олімпік був ближчим до забитого м’яча. Іванісеня подарував м’яч Кравченку перед штрафним майданчиком, але гравець Олімпіка пробив вище. Майже одразу забити міг Гришко, але із вбивчої позиції пробив повз ворота.

Але Зоря таки забила. на 76-й хвилині Юрченко подав з кутового, Ксьонз невдало переправив м’яч із ближньої стійки на дальню, де сам самісінький Кабаєв спокійно переправив м’яч у ворота — 1:0.

Зоря могла втратити перевагу вже у додатковий час. Вернидуб дуже невдало зрізав м’яч на суперника, з ударом Тейшейри впорався Махарадзе, а Дегтярьов не встиг добити. Майже у наступній атаці Олімпіка Шахаб пробив головою у стійку.

Фарт цього дня був на стороні Зорі. Луганці випереджають Динамо у турнірній таблиці і виходять на другу сходинку.