Біль останніх хвилин. Гол Циганкова не врятував Динамо в матчі з Фенербахче. ВІДЕО

Кадрові проблеми продовжують переслідувати команду Луческу. На виїзний поєдинок з Фенербахче Динамо залишилося без форвардів (Ваната і Бєсєдіна) та лідера захиcту киян – Забарного. Нападником Луческу випустив Гармаша, а місце в центрі захисту зайняв Бурда.

Футболісти турецького клубу не шкодували українських гостей. Постійний пресинг гравці Фенербахче поєднували з фолами, які не давали киянам створити бодай щось схоже на атаку.

Перший небезпечний момент підопічні Жезуса створили після стандарту. Салаї скористався неуважністю Сидорчука і з меж штрафного майданчика пробив по воротах Бущана – голкіпер збірної України врятував свою команду.

Проте Фенербахче до перерви свого досяг. Подачу з кутового влучним ударом головою завершив Енріке, який легко виграв боротьбу в Гармаша – 1:0.

Другий тайм розпочався з нагоди Динамо. Циганков подав з кутового на ближню стійку, куди відкрився Гармаш. Унsверсал киян випередив голкіпера турецької команди і пробив – на жаль, набагато вище воріт.

Українцям вдалося засмутити господарів на 64 хвилині. Буяльський на фланзі обійшов декількох суперників і віддав у штрафний майданчик під удар Циганкову, а той в дотик направив м'яч у кут воріт Байиндира – 1:1!

Майже одразу радість від забитого м'яча змінилася на тривогу щодо стану Шапаренка. Півзахисник Динамо після боротьби в центрі поля на ношах залишив межі поля – травма.

Підопічні Луческу могли забити ще. Шепелєв подав зі штрафного точно на голову Буяльському, який цілив під поперечку воріт Байиндира – сейв голкіпера Фенербахче.

Кияни намагалися втримати непоганий результат, але пропустили. У компенсований до другого тайму час провалом захисту гостей скористався Батшуаї – 2:1.