Біль Зінченка і Ко. Арсенал програє і разом з Ліверпулем робить подарунок Ман Сіті. ВІДЕО

Арсенал Олександра Зінченка слідом за Ліверпулем робить подарунок Манчестер Сіті.

Каноніри в 33-му турі АПЛ поступилися вдома Астон Віллі 0:2. Обидва м'ячі гості забили наприкінці зустрічі. Спочатку, на 84-й хвилині, після прострілу з флангу Бейлі, якого загубили на дальній стійці, переправив м'яч у сітку воріт – 0:1.

А потім, на 87-й хвилині, Воткінс зайшов до штрафного майданчика, прикрив м'яч корпусом і перекинув Раю – 0:2.

Через цю поразку Арсенал втратив можливість очолити турнірну таблицю АПЛ. У канонірів 71 пункт і вони йдуть другими в чемпіонаті. Також в 33-му турі програв і Ліверпуль (0:1 у матчі з Кристал Пелас) і завдяки цьому Манчестер Сіті, який свій поєдинок виграв, вийшов на перше місце в АПЛ з 73-ма балами.