Більше не в Зорі. Луганський клуб оголосив імена тих, хто точно залишає команду

Бронзовий призер УПЛ розкрив подробиці трансферів.

Виконувач обов’язків генерального директора Зорі Станіслав Оганов в інтерв’ю клубному сайту розповів про гравців, яких наступного сезону у складі луганців вболівальники точно не побачать:

Стосовно наших хлопців у пресі було багато чуток. Ми практично не коментували цю інформацію. Так, велися перемовини і по Богдану Михайличенку, і по Євгенові Чеберку.

Переговори пройшли на високому рівні, і ми дійшли згоди, що до кінця сезону ці гравці захищатимуть наші кольори, а після закінчення сезону, з першого серпня Богдан Михайличенко переходить в бельгійський Андерлехт, а Євген Чеберко – в австрійський ЛАСК. Крім того, закінчується оренда в Олександра Тимчика та Богдана Лєднєва, які повертаються в Динамо. Ми продовжуємо перемовини з Артемом Громовим. Більше від нас не йде ніхто. Всі на повноцінних контрактах. Із багатьма футболістами угоди переукладено на триваліші терміни. Кістяк команди ми збережемо!

Зоря фінішувала у турнірній таблиці УПЛ на третій сходинці, що дозволить команді з луганська виступити на груповому етапі Ліги Європи сезону 2020/2021.

Читайте також: Геній паса! Денис Гармаш пішов, але все одно став найкращим у Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також