Болючий удар по Павелку. Колишній віцепрезидент УАФ розповів про "завод"

Президент Агробізнеса Олег Собуцький розповів, як під час свого перебування у Краматорську, неодноразово намагався знайти завод з виробництва штучної трави для футбольних полів, на будівництво якого гроші виділяла УАФ. Про це колишній віцепризидент Української асоціації футболу розповів у інтерв'ю Tribuna.com:

Болючий удар по Павелку. Колишній віцепрезидент УАФ розповів про заводФото з соцмереж

Чи стежу я за судовими справами навколо Павелка? – Не дуже є час, бо зараз ми постійно на фронті. Але час від часу бачу новини. Чому з ним сталась така історія – я був категорично проти, щоби завод, який коштує понад 200 мільйонів гривень, передавався сумнівній краматорській компанії. Був недавно в Краматорську – ми їздили та шукали цей завод. Ніхто не знає і ніхто не бачив, де він дійсно знаходиться. Він пропав – і за нього ніхто не питає. Тільки говорять зараз за штучну траву, а де сам завод – повна тиша. Мінімум тричі там був, всіх питав, а ніхто про цей завод навіть близько не чув. Думаю, що його і не було у Краматорську.

Я і ще двоє людей не підписали рішення виконкому про передачу заводу з виробництва штучної трави. Ми не могли погодитись, що оренда заводу вартістю 269,5 мільйонів гривень, коштує 6 тисяч на рік. Хоча були люди, які хотіли платити за цей завод 50% з прибутку, що завод заробляє за рік.

Наразі Андрій Павелко перебуває в СІЗО, бо в справі щодо зникнення мільйона євро на оборудці з будівництвом заводу штучних покриттів для футбольних полів все для відстороненого президента УАФ розвивається якнайгірше. Виведення мільйона євро начебто на зарплатню Колліні прокурори спростували, надавши суду докази підробки підпису італійського куратора.

Сам же завод існує лише у паралельному всесвіті, де заяви адвокатів Павелка мають зв'язок з реальністю. У справжньому ж світі з 2020 року завод ніхто не бачив.

Читайте також: Серйозна чистка! Динамо відправило ще одного футболіста у інший клуб

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також