Бомбезний гол і одразу чутки про Шахтар. Один із найбажаніших українських гравців давно цікавить лідерів УПЛ

Журналіст Ігор Циганик у ефірі програми Циганик LIVE про можливу зацікавленість Шахтаря у послугах Артема Довбика:

Довбик свого часу був із найяскравіших і найбажаніших молодих футболістів України. Він сам із Черкас і по дорозі до Києва його зняли у Дніпрі, тому що дуже хотіли бачити його в цій команді. Ще 4 чи 5 років тому ми відзначали його у Профутболі, як автора найкращого гола. Він дуже яскраво себе проявив, у нього дуже хороші дані: атлетичний, гарна швидкість, удар з лівої ноги (от він у матчі з Ворсклою це продемонстрував). Саме тоді ним цікавився Шахтар, але Довбик вирішив змінити місце і поїхав у Мідтьюлланн, де у нього сталися травми. Але сам Мідтьюлланн не хотів віддавати Довбика, адже клуб вважав, що він коштує 10 мільйонів євро. Для його кар’єри краще було повернутися до України і тепер у Дніпрі ним задоволений Ігор Йовічевич, а сам Довбик є лідером команди.

Такого типу нападника у Шахтарі немає. Свого часу в донецькому клубі такого типу були Брандао і Феррейра, але зараз інший тип. Я думаю, він би міг підійти Шахтарю.

Підтверджую, що Бешикташ найближчим часом приїде дивитися Довбика. А Шахтар має інший селекційний вектор і скоріше шукатиме португальського нападника

Цього сезону в активі Довбика 9 голів і 1 асист у 20 матчах за СК Дніпро-1.

Читайте також: Футбольний злочин. Неадекватний футболіст вбивчим стрибком завдав супернику страшної травми. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також