Українець у Кадрі. Бонек поговорив з Романчуком про збірну Польщі

Тарас Романчук хоче грати за збірну Польщі. Про це футболіст сказав у розмові зі Збігнєвом Бонеком, президентом Польського футбольного союзу.

Функціонер зустрівся з 26-річним уродженцем Ковеля зранку 2 березня.

JagielloniaBialystok

Хотів з’ясувати, які у гравця Ягеллонії плани щодо збірної Польщі, – каже Бонек. – Ми не хочемо нікому з футболістів нав’язувати чи переконувати прийняти польське громадянство. Також ми нікому не пропонуємо біло-червону футболку.

Наша зустріч – це питання етичне і добрих звичаїв. Хотілося поговорити з людиною, яка добре грає у футбол у нашій екстракласі і отримала наше громадянство без жодної допомоги Польського футбольного союзу.

Романчук однозначно дав зрозуміти, що готовий грати виключно для Польщі. За умови, якщо так вирішить наставник збірної Польщі Адам Навалка.

Наступний матч збірна Польщі проведе 23 березня. У Вроцлаві команда зіграє спаринг проти Нігерії. 12-13 червня Навалка назве футболістів на цей збір.

Українець отримав польське громадянство 🔥Фанати радять Романчуку вчити Мазурку Домбровського 🇵🇱️Більше про перспективи Тараса у збірній Польщі👇

Опубліковано FootballHub 23 лютого 2018 р.

Польська преса розцінює зустріч Бонека і Романчука, як знак того, що футболіст може поїхати на Чемпіонат світу-2018.

Раз про це пише офіційний сайт Польського футбольного союзу, то на 100% ця справа є реальною. А Романчук зараз перебуває у фантастичній формі. Тарас – найкращий оборонний півзахисник нашої ліги, – кажуть в Польщі.

Навалка був присутній на матчі Ягеллонії з Легією. Польські ЗМІ пишуть, що наставник збірної Польщі слідкував саме за Романчуком. Тарас провів хороший матч, а його команда виграла 2:0.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також