Боротьба з узурпатором. Павелка хочуть вигнати ще в двох областях

Понеслося.

Слідом за Запорізькою, Закарпатська та Кіровоградська обласні асоціації футболу виступили проти заборони проводити звітно-виборні засідання, про яку в славозвісному листі повідомив перший віцепрезидент УАФ Анатолій Дем'яненко. Вони заявили, що таку позицію УАФ можна трактувати, як порушення Статуту УАФ і законів України. 

Тому Закарпатська і Кіровоградська обласні асоціації футболу виступили за негайне скликання Виконкому УАФ, на якому хочуть розглянути наступні питання: 

1. Призупинення повноважень першого віцепрезидента УАФ Анатолія Дем'яненка, через грубе порушення ним Статуту УАФ;

2. Призначення в.о. Генерального секретаря УАФ, оскільки Запісоцького відсторонено за рішенням суду;

3. Призначення аудиторської перевірки стосовно неправомірно укладених угод посадовими особами УАФ, виконання яких призвело до значних збитків УАФ на суму більше 20 млн грн (гроші витрачені на взаємовідносини Павелка із українським правосуддям).

Лист Закарпатської обласної асоціації футболу до УАФ

Лист Закарпатської обласної асоціації футболу до УАФЛист Закарпатської обласної асоціації футболу до УАФФото з офіційною сайту Закарпатської обласної асоціації футболуЛист Кіровоградської обласної асоціації футболу до УАФЛист Кіровоградської обласної асоціації футболу до УАФФото з Telegram-каналу АНДРІЮК ONLINE

Читайте також: Вирішили остаточно! Барселона визначилась щодо ймовірного повернення Мессі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також