БОЖЕВІЛЛЯ! Воротар забиває та дарує Ліверпулю надію на Лігу чемпіонів. ВІДЕО

Ліверпуль на відстані одного очка від зони Ліги чемпіонів

У 36-му турі англійської Прем’єр-ліги Ліверпуль гостював у Вест Бромвіча, який вже достроково вилетів у Чемпіоншип. Підопічним Юргена Клоппа потрібна була лише перемога, адже тільки максимальний результат де-факто залишав їх у боротьбі за Лігу чемпіонів.

Окрім того, що мерсисайдці довгий час не могли створити жодної небезпечної нагоди біля воріт господарів, на 15-й хвилині зустрічі забив Вест Бромвіч. Хел Робсон-Кану відгукнувся на передачу Матеуса Перейри та точним ударом низом під ліву стійку зробив рахунок 1:0. Втім на 33-й хвилині Мохамед Салах встановив рівність на табло. Єгиптянин отримав пас від Садіо Мане та ударом з середньої відстані зробив рахунок 1:1.

На 95-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1 Ліверпуль отримав право на кутовий удар. Нічийний результат для команди Клоппа означав би де-факто програну боротьбу за місце в ТОП-4. Саме тому на стандарт підключився кіпер гостей Алісон Бекер. Після подачі Трента Александера-Арнольда Бекер був першим на м’ячі та щільним ударом головою вколотив м’яч у ворота – 1:2!

Тож Ліверпуль набирає 63 очки. За два тури до завершення чемпіонату мерсисайдці відстають від четвертого Челсі на один пункт та від третього Лестера на три очки.

Попереду на команду Клоппа чекає гостьовий матч із Бернлі та домашня зустріч з Кристал Пелас. Натомість конкуренти Челсі та Лестер в наступному турі проведуть між собою лобову зустріч.

Дивіться також: Вийшов на заміну і забив. Українець тягне свою команду до єврокубків. ВІДЕО