БОЖЕВІЛЬНА гармата! Ювентус знову постраждав від пострілу Малиновського. ВІДЕО

Центральне протистояння 25-го туру Серії А пройшло у Бергамо. Аталанта Руслана Малиновського приймала Ювентус. Українцеві місця у старті не знайшлося.

У першому таймі більшу ігрову перевагу мали саме господарі поля. Найкращий момент був у Муріеля. Щенсний невдало вийшов на перехоплення, Копмайнерс таки зміг проштовхнути м'яч на Муріеля, але колумбійський нападник не влучив у порожні ворота.

У другому таймі гра дещо вирівнялася. Ювентус почав створювати небезпечні моменти. Зокрема, дуже активним був Влахович, який декілька разів міг забивати. Бергамаски невпевнено діяли під час стандартів — туринці вигравали майже усю верхову боротьбу.

На 60-й хвилині поєдинку Малиновський замінив Муріеля. Вже на 76-й хвилині українець забив! Руслан увімкнув режим "божевільна гармата" і класно приклався зі штрафного метрів із 25-ти — Щенсний був безсилий. Тепер Руслана Малиновського можна назвати злим генієм туринської команди. Українець забив уже 4 м'ячі у ворота Ювентуса.

Малиновський ще й міг стати автором асисту, але його класною передачею не скористався Гатебур, який з близької відстані влучив у поперечку.

Усе йшло до перемоги Аталанти, але Даніло вирвав для Ювентуса нічию у компенсований час — 1:1.