Божевільний камбек за 4 хвилини. Гол українця не допоміг Ференцварошу перемогти. ВІДЕО

Ференцварош не зміг втримати перемогу, але український легіонер відзначився голом. Ігор Харатін забив свій другий м’яч у сезоні. Український півзахисник замкнув подачу зі штрафного.

Харатін забив на 81-й хвилині і встановив рахунок 2:0 на користь команди Сергія Реброва. Але Пакш у компенсований час зумів двічі забити у відповідь і врятуватися від поразки.

Після 28 турів Ференцварош лідирує у чемпіонаті Угорщини із 64 очками. Найближчим переслідувачем Фраді є команда Івана Петряка. Фегервар відстає від Ференцвароша на 9 очок.