Брага-Зоря. Мужики проти Скелі

Володимир Зверов знаходиться у Португалії на Стадіоні Брага Мунісіпал. Свого часу тут грали Шахтар та Динамо, тепер зіграє і Зоря.

Останні новини напередодні матчу:

У Віталія Вернидуба та Олександра Сватка сформувалась пара у центрі захисту.

Юрій Вернидуб: Вже 4 гри поспіль грає ця пара. Якщо регулярно змінювати склад, то до добра це не призведе.  На зборах багато експериментували і дійшли висновку, що це найкраща пара. Віталій за рахунок досвіду – більш спокійний, може починати атаки. А Сваток має добру швидкість, і завжди встигне підстрахувати.

В останніх матчах центральні півзахисники Зорі завдають багато ударів по воротах.

Ігор Харатін: Даю собі вказівку – бути більше націленим на ворота, звичайно хочеться завжди забивати, але головне, щоб команда перемогла.

Цікаво, що у Динамо Ю-19 та Ю-21 Богдан Лєднєв грав на фланзі, а зараз Юрій Вернидуб вирішив спробувати його на позиції центрального атакувального півзахисника.

Юрій Вернидуб: Я вважаю, що атакувальні гравці, вони всі повинні вміти грати на будь-якій позиції, як на фланзі, так і піднападаючим. Футбол крокує вперед і я вважаю, що чим частіше ми змінюємо ці позиції для наших атакувальних гравців – тим сильніше ми виглядаємо. Лєднєв – хлопець таланатовий, технічний, зі швидкістю. Може віддати передачу, добре бачить поле. Також у нього непоганий удар з лівої ноги. Саме тому він виконує стандарти. Ми розмовляли з ним. Він каже, що ця позиція йому знайома. Поки що я задоволений.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також