Брав участь у гольових атаках. Малиновський вийшов у основі Марселя і допоміг перемогти. ВІДЕО

Руслан Малиновський вийшов у основі марсельського Олімпіка на домашній матч 19-го туру Ліги 1 з Лор'яном.

Українець дебютував за французький клуб ще минулого поєдинку з Труа. Але тоді він вийшов на заміну і встиг записати до свого активу лише жовту картку. Та в поєдинку з Лор'яном Малиновський отримав шанс проявити себе з перших секунд і півзахисник дуже непогано себе показав.

Господарі пропустили першими на 29-й хвилині. Після подачі з кутового Моффі, якого загубили захисники Марселя у власному штрафному майданчику, злету вколотив м'яч у кут воріт – 0:1.

Та ще до перерви господарі відігралися. Не обійшлося і без участі Малиновського. Українець отримав м'яч поблизу штрафного майданчика суперника, віддав у фланг на Ундера, той навісив до воротарської зони, куди вбігав Колашинац, який випередив голкіпера і пробив головою уже фактично у порожні ворота – 1:1

Варто відзначити, що Малиновський робив дуже гострі подачі з кутових і одна з них ледь не завершилася голом. Наприкінці першої половини зустрічі півзахисник збірної України навісив на дальню стійку за спину голкіперу і Самюель Жиго з декількох метрів повинен був переправляти м'яч головою у сітку воріт, але влучив у поперечку.

Другий тайм Олімпік розпочав дуже активно і забив два м'ячі. Спочатку після прострілу з флангу від Жиго Санчес розстріляв ворота Лор'яна – м'яч від стійки залетів у сітку воріт – 2:1.

А на 59-й хвилині господарі зробили рахунок 3:1. І тут свій внесок теж вніс Малиновський. Мбемба виконав простріл з правого флангу, українець на ближній стійці зіграв у м'яч, чим змінив його траєкторію і вийшла передача на Верету. Той прибрав захисника і рикошетом від гравця Лор'яна забив.

Малиновського замінили на 66-й хвилині. Статистичний порталу Whoscored поставив півзахиснику високі 7,2 бала.