Бражко і Ярмоленко вирішують! Динамо перемагає ЛНЗ у матчі з двома пенальті. ВІДЕО

У 8-му турі УПЛ Динамо на виїзді грало з ЛНЗ.

З перших секунд кияни почали тиснути на ворота суперника і вже на 3-й хвилині відкрили рахунок. Бражко наважився на удар з дальньої відстані і не прогадав. Півзахисник Динамо гарматним пострілом відправив м’яч у кут воріт ЛНЗ – 0:1.

Згодом два небезпечні моменти мав Діалло. Спочатку сенегалець завдав удару двадцяти метрів – Пеньков перевів на кутовий. А потім він пробивав уже з меж штрафного майданчика і знову сейв голкіпера ЛНЗ.

На 13-й хвилині господарі мали чудову нагоду зрівняти рахунок. Хобленко вбіг до штрафного майданчика Динамо і цілив у дальній кут воріт Бущана, але м'яч пройшов повз ворота.

На 30-й хвилині зустрічі супермомент змарнував Ярмоленко. Вінгер Динамо пробив з розвороту, правою ногою майже з лінії воротарської зони – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Під кінець першого тайму рятувати свою команду довелося вже Бущану. Наумець потужно стріляв під поперечку, але голкіпер Динамо рукою відбив на кутовий.

Утім, вже по перерві ЛНЗ отримало право пробити пенальті. На 58-й хвилині зустрічі Караваєв не вдало обробив м’яч і той влучив йому в руку – Панчишин одразу вказав на позначку. Після консультацій з арбітром VAR головний рефері своє рішення не змінив. До удару підійшов Бойко, який з позначки впевнено переграв Бущана – 1:1.

На 72-й хвилині підопічні Луческу повернули свою перевагу в рахунку. Бражко віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на Ярмоленка, вінгер Динамо двома дотиками прибрав захисника і третім завдав удар точно під стійку – 1:2.

А на 76-й хвилині право пробити пенальті отримали вже динамівці. Муравський у власному штрафному майданчику збив Дубінчака і Панчишин без сумнівів призначив одинадцятиметровий удар (VAR підтвердив рішення судді). Виконувати пенальті взяв Буяльський. Капітан Динамо пробив низом у лівий від себе кут – Пеньков, хоч і вгадав напрямок польоту м’яч, але відбити не зумів – 1:3.

Господарі поля і не думали здаватися і внесли інтригу наприкінці зустрічі. На першій компенсованій хвилині забив Прядун. Гравець ЛНЗ, якого загубили захисники Динамо, з лінії воротарської зони головою прошив Бущана – 2:3.

Проте за декілька хвилин кияни знову забили. Беніто віддав на порожні ворота Волошину і той не схибив – 2:4.