Будуть намагатися ламати через коліно. Про справу телепулу з перших вуст

Пристрасті навколо телепулу в чемпіонаті України тривають. Напередодні офіційну позицію щодо ситуації виклав керівник управління спортивних проектів 1+1 Media Степан Щербачов.

А генеральний директор луганської Зорі Сергій Рафаїлов у ексклюзивному інтерв’ю FootballHub відповів на дещо абсурдні заяви президента УПЛ Томаса Грімма про те, що він збирається подати на клуби, що не погодилися вступати в пул, позов до Спортивного Арбітражного Суду Лозанни (CAS).

Судитися? Та я чекаю, коли вони подадуть до суду. Там дуже багато цікавих моментів випливе. Людина, яка приїжджає на гастролі на три дні в Україну, я не думаю, що він знає українські закони, чи навіть читав їх.

Я йому відкрито сказав: “Ви навіщо зайняли цю посаду?! Інтереси клубів захищати, чи свої амбіції просувати?” У мене таке враження, що це його особисті амбіції. Він сказав, що буде пул. Але пулу не буде. Бо в такому вигляді, як його пропонують нам, він неприйнятний.

– Була прес-конференція Грімма. Ми питали: “Який може бути пул, якщо тендер не відбувся?” Він відповів: “Дійсно, тендер не відбувся на тих умовах, як ми очікували. Але Прем’єр-Ліга все одно є власником прав і може передавати їх фактично кому захоче”…

– Нехай він доведе це. Що є власником прав. На якій підставі? Поки що його позиція базується лише на голосуванні. Довести, що власником телевізійних прав на матчі є хтось окрім клубів, думаю, не вийде. Нехай він почитає українські закони. Там дуже багато слабких місць у них. У нас позиція сильніша, і ми це доведемо.

– Він казав, що готовий іти в Лозанну…

– Та нехай йде!

– Це взагалі справа Лозанни?

– Я не розумію, як це може бути. Це економічні питання. І думаю, це справа господарського суду. Яка Лозанна?

Ми теж підем, але в суд загальної юрисдикції. Тоді і подивимося, хто від цього виграє. Не підуть вони в суд!! Будуть намагатися ламати через коліно. Упевнений, що в суд не підуть. У них дуже слабка позиція!

Чекайте оновлень на FootballHub. Обов’язково розповімо вам про те, які підкилимні ігри відбуваються в Україні навколо справи телепулу…

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також