Були на межі провалу! Англія у додатковий час вириває перемогу у Словаччини. ВІДЕО

У неділю, 30 червня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи, у якому зустрілись збірні Англії та Словаччини.

Команди динамічно увійшли у гру. На початку здебільшого контролювали хід подій на полі словаки. Натомість, англійці нервували та багато фолили, заробивши чимало жовтих карток.

Активність в атаці Словаччини втілилася у забитий м’яч на 25-й хвилині поєдинку. Уокер невдало зіграв обороні, чим скористався суперник. Стрелец віддав передачу на Шранца, який влучним пострілом вразив ворота Пікфорда – 0:1!

Такий сценарій не задовільнив Англію і вона швидко прийшла в себе після холодного душу. У другій половині зустрічі першого тайму підопічні Саутгейта більше володіли перевагою. Проте, це не допомогло зрівняти рахунок і команди пішли на перерву з незмінними цифрами на табло 0:1.

На початку другого тайму Фоден забив м'яч, однак, арбітр матчу зафіксував офсайд. Утім, це дало змогу англійцям відчути свою гру і вони далі діяли впевненіше.

Не можна сказати, що команди створили багато яскравих моментів, натомість, було чимало боротьби на полі та дрібних фолів. Англійцям не вистачало останнього пасу, щоби бодай пробити по воротах суперника. А словаків влаштовував і такий рахунок.

На 78-й хвилині Кейн мав можливість забити м'яч – після стандарту зірковий форвард з 10 метрів пробив повз воріт. Далі англійці створили ще один 100%-ий гольовий момент. Райс влучив у стійку, а Кейн на добиванні знову завдав невдалий удар.

У компенсований час англійці змогли дотиснути суперника та перевернути хід поєдинку! На 95-й хвилині Беллінгем врятував свою команду забивши м'яч ударом через себе – 1:1! Таким чином, уболівальники побачили перші овертайми на турнірі.

На початку додаткового часу Кейн вивів Англію вперед, зігравши на добиванні після стандарту – 2:1! Команда Кальцони не захотіла здаватися без бою та змогла нав'язати серйозну боротьбу "трьом левам". Наприкінці додаткового часу Пікфорд зробив суперсейв!

У підсумку, Англія змогла дотиснути Словаччину у додатковий час та з рахунком 2:1 проходить у 1/4 фіналу Євро.