Був там капітаном. Ексзірка Динамо покинув клуб Серії А після 4-х сезонів

Колишній гравець Динамо залишився без клубу.

Півзахисник Верони Мігель Велозу більше не гратиме за італійський клуб. 37-мирічний португалець на своїй офіційній сторінці в Instagram попрощався з командою Серії А. 

На жаль, час прощатися настав, і важко пояснити всі емоції, які я переживаю. Це були справді незабутні роки, коли я мав честь захищати футболку "Джаллоблю" та носити капітанську пов’язку. Я дуже схвильований, бо залишаю чудових товаришів по команді, багатьох із яких мені пощастило називати друзями сьогодні, з якими я ділив моменти радості та страждань. Я дякую президенту за те, що він завжди в мене вірив і хотів, щоб я був у Вероні. Що дав мені можливість повернутися до того, що я люблю найбільше, з великим ентузіазмом.

Дякую клубу та всім членам технічного персоналу, штатним працівникам, фізіотерапевтам, дієтологам, технікам з обслуговування та робітникам, які були основною частиною цих чотирьох надзвичайних сезонів. Секретом наших успіхів завжди був колектив. Я дякую всім уболівальникам Верони за прихильність і підтримку, яку ви завжди надавали мені навіть у найважчі моменти, і за те, що завжди змушували мене почуватися справді як вдома. Зараз, незважаючи на те, що наші шляхи розділені, моє серце завжди буде прив'язане до цих кольорів і цього міста. Мені пощастило і велика честь стати одним із вас. І я завжди ним буду. Ваш "професор".

Велозу виступав за Верону з літа 2019-го року та був капітаном італійського клубу, за який провів 103 матчі та відзначився 5-ма голами та 12-ма асистами.

Нагадаємо, з 2012-го по 2016-й рік португалець грав у Динамо, з яким двічі виграв чемпіонат та Кубок України.

Читайте також: У Динамо більше не побачимо? Нападник киян ОФІЦІЙНО перейшов у іноземну команду

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також