Бєсєдін і його Динамо здолало Колос. Не обійшлося без казкових рішень арбітра

Хороший матч зіпсувала людина зі свистком.

Після неочікуваної нічиєї з Лугано Динамо Олексія Михайличенка продовжило “дивувати” своїх вболівальників. У першому таймі матчу з Колосом кияни так само грали у футбол, який всі бачили у швейцарському матчі – контроль і мінімум креативу. За 45 хвилин номінальні гості створили аж один реально небезпечний момент. Циганков подав зі штрафного точно на Сидорчука, удар головою від капітана Динамо Волинець відбив, а добивання від Де Пени було невдалим.

Погіршилося становище динамівців на початку другого тайму. Шепелєв відпустив від себе м’яч і пішов у необдуманий підкат, який завершився другою жовтою карткою для півзахисника.

Здавалося, що за такої переваги гра стане ще простішою для Ковалівців, але гру зіпсував головний арбітр зустрічі Андрій Коваленко. Атака Динамо з подачею Караваєва на Де Пену завершилася ударом уругвайця в обличчя Максиму Максименку. Все би нічого, але рефері вгледів (вітання і боковому, який з такої космічної відстані не бачив момент, який мав би бути на його очах) у захисника Колоса гру рукою, за яку гравець номінальних господарів отримав червону картку і пенальті у ворота своєї команди. Циганков з одинадцяти метрів переграв Волинця – 0:1.

У грі 10 на 10 у гравців обох команд  з’явилося більше простору для швидких атак, чим прекрасно скористалося Динамо. Кадар віддав довгий пас на Бєсєдіна, який вийшов віч-на-віч з Волинцем і пробив поміж ногами голкіпера у ворота Колоса – 0:2.

Міг на 75 хвилині зняти всі питання Віктор Циганков, але особисто зароблений пенальті гравець збірної України не реалізував – сейв Волинця і феєричний промах Гармаша з декількох метрів.

Ще раз у другому таймі виблиснув Артем Бєсєдін. Циганков віддав на свого нападника у штрафний майданчик, Бєсєдін першим дотиком прокинув двох оборонців, а другим відправив м’яч у дальній кут воріт Колоса – 0:3.

Підсумковий рахунок встановив Беньямін Вербич у компенсований час. Бєсєдін заробив пенальті, який без проблем реалізував словенець – 0:4.