Битва на дні. Хто вилітає, а хто йде у стикові?

Матчі останнього туру УПЛ сезону 2018/2019 у другій шістці були переповнені інтригою.

Перед стартовим свистком, який пролунав у всіх трьох поєдинках одночасно, найактуальнішим було питання, хто посяде останнє місце і одразу вилетить до Першої ліги? Претендентів було двоє: Чорноморець і Арсенал. У зручнішому становищі перебували моряки, які мали 2 очка переваги над киянами, яким треба було лише перемагати вмотивовані Карпати. Львів’яни жили надією заочно обігнати Олімпік, який випереджав Левів на 3 очка і за різницею м’ячів, тому рахувати доводилося по ходу зустрічі.

Вже на 3 хвилині Арсенал зусиллями Ковпака розпочав свій план з порятунку команди в УПЛ. Проте місія йшла за планом лише 20 хвилин. Карпати не мали наміру миритися з таким перебігом подій і дуже швидко вийшли вперед завдяки голу Нестерова і удару Мякушка з пенальті. А на останніх хвилинах першого тайму Мірошніченко довів перевагу гостей зі Львова до 2 м’ячів – 1:3.

Гравці Карпат ще більше зраділи в перерві, адже у паралельному матчі Ворскла з рахунком 2:0 перемагала Олімпік. І за таких розкладів саме карпатівці залишалися в УПЛ, а донецька команда потрапляла до зони стикових матчів.

Скріншот з сайту УПЛ

У другому таймі перший гол організували команди в Одесі. Чорноморець зусиллями Танчика відкрив рахунок у зустрічі з Десною. Зважаючи на перебіг подій у Києві, результат одеського протистояння ніс у собі суто статистичний характер.

Другий забитий м’яч Чорноморця і вилучення у Десни не мало такого тактичного значення, як гол Дегтярьова у Полтаві. 2:1 на користь Ворскли і 1 гол Олімпіку до порятунку.

Свій “рятівний” м’яч Олімпік забив. Матар після сольного проходу пробив, а Ткаченко відбив просто на ногу Дегтярьову, який відправив м’яч у порожні ворота – 2:2.

Олімпік вдруге поспіль відіграв дефіцит у два м’ячі і зберіг місце в УПЛ. Карпати та Чорноморець зіграють у перехідних матчах із Волиню і Колосом відповідно. Арсенал прощається з УПЛ, хоча ми знаємо, що в Україні “Прощавай” часто звучить як “Привіт”… Чим не Італія? Ciao.