Битва титанів. Реал у неймовірному поєдинку вбиває Барселону. ВІДЕО

Неймовірний матч грандів

Протистояння Реала та Барселони цього сезону має дещо незвичний характер

Обидва колективи тривалий час безперспективно відставали від лідера Примери Атлетико, але команда Сімеоне забуксувала, вигравши з початку лютого лише 4 матчі в Ла Лізі, чим іспанські гранди скористалися миттєво. І Реал, і Барселона перед очним протистоянням були на відстані витягнутої руки до першого місця в чемпіонаті. Тому віддавати дорогоцінні очки у мадридському матчі ніхто не збирався.

Битву титанів краще розпочали підопічні Зідана, які вже на 13 хвилині забили

Вальверде розігнав атаку, віддав передачу на Васкеса, а правий захисник мадридців прострілив на лінію воротарського майданчика, куди здійснив ривок Бензема. Капітан Реала випередив Араухо і п’ятою переправив м’яч у ближній кут воріт Тер Стегена – 1:0!

Барса спробувала організувати щось у відповідь, але Дембеле змарнував непоганий навіс від Мессі.

Розплата за марнотратство прийшла на 28 хвилині. Вінісіус Жуніор заробив небезпечний штрафний, який взявся виконувати Кроос. Німецький півзахисник потужно пробив – м’яч рикошетом від Деста полетів у кут воріт Барселони. Саме там стояв Альба, але оборонець каталонської команди лише трішки зачепив м’яч, який все ж влетів у сітку воріт Тер Стегена – 2:0!

Барса забрала м’яч під контроль і, як це часто буває цього сезону, ледь не пропустила після контратаки. На щастя Кумана і його команди, Вальверде свою нагоду змарнував. А на добиванні Тер Стеген врятував свій клуб після удару Васкеса – стійка.

Аж під завісу першого тайму міг своє слово сказати Мессі

Лідер Барселони мав дві супернагоди. Спершу аргентинський футбольний геній намагався підловити Куртуа ударом з кутового – каркас воріт врятував мадридців. Майже одразу шестиразовий володар Золотого м’яча програв свою дуель бельгійському голкіперу Реала, не перегравши опонента ударом з близької відстані – сейв Куртуа.

Другий тайм

Після перерви на полі розпочалася злива, до якої першими краще пристосувалися гості. На 60 хвилині Альба прострілив з флангу, Грізманн м’яч пропустив, а Мінгеса злету переправив м’яч у сітку воріт Куртуа – 2:1!

Окрилена успіхом каталонська команда кинулася відігруватися і ледь не забила вдруге. Альба після передачі Мессі прострілював на порожні ворота Френкі Де Йонгу, але в останній момент Тібо Куртуа ногою перервав політ м’яча.

Барса зменшила тиск на ворота господарів і збільшила його на арбітра зустрічі. Каталонці майже у повному складі пресингували Хесуса Мігеля Мансано на 84 хвилині, коли Брейтвейт впав у штрафному майданчику мадридців після легкого дотику від Мілітао.

У компенсований до другого тайму час гості заробили дуже небезпечний штрафний. І вилучення для Каземіро, який за дві хвилини отримав дві жовті картки. Мессі десь метрів з 18-ти пробив під поперечку воріт Куртуа, але бельгієць задум аргентинця прочитав і м’яч упіймав.

На останніх секундах Моріба поцілив у поперечку воріт Реала, а добивання Тер Стегена (гокіпер Барси прийшов на останній стандарт гостей) прийняв на себе Трінкау.

Мадрид вистояв і очолив турнірну таблицю Ла Ліги!