Чекають на провал Мудрика, щоби забрати собі? Журналіст назвав чемпіонат, де хочуть бачити українця

Журналіст Ліам Тьюмі в подкасті для The Athletic заявив, що є клуби із Бундесліги, які можуть запросити Михайла Мудрика, якщо в нього не виїде заграти в Челсі цього сезону:

Я нещодавно спілкувався з кількома людьми, які мене запевнили — навіть якщо і цей сезон буде невдалим для Мудрика в Челсі, є клуби, які чекають на нього та готові дати йому можливість показати свій талант, відновити власну цінність та впевненість в іншому місці. Мені говорили про Бундеслігу як про потенційний варіант. Враховуючи його швидкість та інші сильні сторони, це може буди хороше поєднання.

Чекають на провал Мудрика, щоби забрати собі? Журналіст назвав чемпіонат, де хочуть бачити українцяPhoto by Getty Images

Очевидно, що це не той розвиток подій, якого очікували в Челсі від підписання за 60 млн фунтів. Вони очікували, що Мудрик буде зіркою. Але наразі Мудрик і близько не на такому рівні. Зараз більше складається вражання, що він не підходить цій команді. На передсезонних зборах його ігровий час на лівому фланзі атаки забрав Нкунку. Зараз він травмований, але Мудрик все одно не отримує достатньо ігрового часу, бо його тепер забирає Бен Чілвелл. Михайлу буде важко в такій ситуації повернути карʼєру в кращий напрямок.

На рахунку 22-річного Мудрика 0 результативних дій в 3 матчах за Челсі цього сезону.

Читайте також: Міг двічі опинитися в Динамо. Ексзірка Серії А гратиме у новому клубі безкоштовно

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також