Челсі нарешті перемагає, але без Мудрика! Українець увесь матч провів на лавці. ВІДЕО

Команда Грема Поттера нарешті здобула перемогу вперше за останні 6 матчів.

В першому таймі Челсі мав декілька хороших шансів, щоби повести у рахунку. Гаверц непогано пробивав на 16 хвилині, але йому не вдалося переграти Мельє. У середині тайму голкіпер Лідса був безсилий проти удару Фелікса, проте воротареві допомогла поперечина.

З початком другого тайму лондонці відразу взяли ініціативу до власних рук і змогли забити на 53-й хвилині після подачі з кутового: навіс Чілвелла замкнув Фофана, перегравши суперників на другому поверсі – 1:0.

Після забитого м'яч лондонці віддали ігрову перевагу Лідсу та грали переважно на контратаках. Завдяки організованій грі захисту Челсі, реального шансу зрівняти рахунок Лідс так і не отримав.

Український вінгер Михайло Мудрик так і не з'явився на полі і провів весь матч на лаві запасних. Причина такого рішення від Поттера невідома.