Айнтрахт – на небі! Челсі, Арсенал і Валенсія йому до компанії

Цього вечора увесь футбольний фанатизм зосередився на матчах Ліги Європи. ТОП-поєдинок, без сумніву, зустріч Наполі та Арсенала. Перший чвертьфінал завершився сухою і впевненою перемогою Канонірів 2:0. На Сан-Паоло гості теж мають кілька десятків децибелів підтримки!

І цей сектор вибухнув на 36-тій хвилині після гола Ляказетта зі штрафного, поки голкіпер Наполі Мерет ґав лічив! Наполі тепер треба забивати аж чотири м’ячі. Натомість не вдалося відзначитися бодай раз.

В 1/2 турніру Арсенал зіграє з Валенсією. В іспанському дербі Кажани після виїзної перемоги над Вільярреалом 3:1 почувалися у безпеці. Тим паче, що на 13-тій хвилині провели блискавичну контратаку і майже зняли питання щодо півфіналіста у цій парі. У нокаут Вільярреал відправив гол Парехи вже у другому таймі – 2:0.

В Німеччині Айнтрахту теж належало відіграти два м’ячі. Його поразка Бенфіці 2:4 стала холодним душем. Кривдники Шахтаря чотири дні тому поступилися і у Бундеслізі Аугсбургу вдома 1:3, але поки що зберігають четверте, лігочемпіонівське місце. Примітно, що Айнтрахт в обох згаданих матчах догравав у меншості… Утім, франкфуртцям теж було звідки черпати натхнення! Вони змогли досягти свого під завісу першого тайму. Шорправда з офсайду, але ж у Лізі Європи такої дорогої іграшки як VAR не використовують – стартовий гол у матчі на рахунку Костіча 1:0. І ось Айнтрахт у середині другого тайму таки застрибнув на підніжку півфіналу. За 20 хвилин до фінального свистка перевагу господарів чудовим ударом по центру подвоїв Роде – 2:0. А це означає, що португальці прощаються з єврокубками за правилом виїзного гола.

Челсі у першому матчі натужно подолав Славію 1:0, але зробив це на виїзді. Вдома Аристократи мають класний бонус у вигляді рідних уболівальників. Їх Пенсіонери дуже потішили, вийшовши на розминку у спеціально пошитій формі:

Створена фанатами, для фанатів. Натхненна нашою найбільшою перемогою: Дивом у Мюнхені (фінал Ліги Чемпіонів 2012 року, коли Челсі здолав Баварію у серії пенальті – ред.)

5 хвилин – і Челсі вже попереду завдяки неперевершеному прориву Педро, який сам собі і надиригував можливість забити. Далі дивовижний м’яч влетів у ворота Славії від голови Делі – і це 0:2 на 9-тій хвилині. Гостям з Праги нічого ловити, особливо після третього гола від Жиру. За півгодини гри 4:1 на користь господарів. Але, як з’ясувалося, це були тільки квіточки.

По перерві щось неймовірне творила Славія!!! Два голи за три хвилини, і перевага Челсі тане на очах. В усіх трьох голах чехів сяяла пара Соучек – Шевчик. До перерви Шувчик асистував, після – забивав, причому ударами з-за меж штрафного майданчика. Соучек навпаки – 4:3 на 55 хвилині. Утім, ганьбитися на Стемфорд Бридж господарі намірів не мали і стримали подальші намагання гостей – 4:3 у підсумку. За путівку до фіналу Челсі битиметься з Айнтрахтом.