Чемпіон Болгарії виявився не по зубах. Лудогорець б’є Динамо у проблемні місця. ВІДЕО

Київське Динамо провело свій перший контрольний поєдинок на другому зборі в Туреччині

Суперником українського клубу став чинний чемпіон Болгарії Лудогорець. На цей матч Мірча Луческу випустив у стартовому складі таких гравців: У воротах – Бущан; в обороні – Миколенко, Попов, Забарний, Кенджора; в центрі поля: Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, на флангах півзахисту: Де Пена і Родрігес та на вістрі атаки – Бєсєдін.

Зустріч проходила не у найкращих погодних умовах: йшов дощ, тому газон був доволі слизьким. З перших хвилин кияни активно діяли попереду. Непогано пробивав Буяльський з-за меж штрафного майданчика після розіграшу кутового у виконанні гравців Динамо. Проте удар вийшов по центру воріт і голкіпер Лудогорця Ренан спокійно забрав м’яч до рук.

Другий небезпечний момент динамівці зуміли створити лише на 18-й хвилині поєдинку. Кенджора з флангу віддав у центр на Бєсєдіна і нападник Динамо пробив з-за меж штрафного майданчика. Удар у форварда киян вийшов підступним, м’яч вдарився об газон просто перед Ренаном, але голкіпер болгарців зумів відбити цей постріл.

Курйозні голи

В середині тайму підопічні Мірчі Луческу повели у рахунку. Шапаренко чудово обігрався у стіночку з Буяльським поблизу воріт Лудогорця, увійшов до штрафного майданчика і прострілив на Бєсєдіна на лінію воротарської зони. Та нападника Динамо випередив захисник болгарського клубу Олів’є Вердон, який і зрізав м’яч у власні ворота – 1:0.

Ще до закінчення першої половини зустрічі чемпіон Болгарії зрівняв рахунок. Не обійшлося без допомоги гравців Динамо. Бущан невдало відбив перед собою м’яч, після подачі з флангу і влучив у Забарного. Цією помилкою скористався Олівейра Коулі, який із декількох метрів спокійно пробив уже у порожні ворота – 1:1.

Другий тайм

По перерві Мірча Луческу зробив лише одну заміну: замість Георгія Бущана з’явився Руслан Нещерет. Та вже дуже швидко 19-річний голкіпер пропустив. Сталося це на 55-й хвилині. Після подачі з кутового від Десподова, Жозе Са, якого загубив Денис Попов, із близької відстані в дотик сильно пробив під поперечку – 1:2.

У другій половині зустрічі Динамо діяло значно гірше, ніж у першому таймі. Гравці Лудогорця більше контролювали м’яч і намагалися створювати небезпечні моменти біля воріт Нещерета. Гра ж Динамо попереду відверто не вражала.

Головний тренер киян у другому таймі потроху здійснював заміни, на полі навіть з’явився 17-річний Назар Волошин, для якого це був дебют у першій команді Динамо.

На 80-тій хвилині зустрічі український клуб був близький до того, щоби відігратися. Лєднєв дуже небезпечно пробивав зі штрафного, проте м’яч влучив у стійку і покинув межі поля. Варто відзначити, що саме Лєднєв з усіх гравців киян, які вийшли заміну, найкраще показав себе. Та забити бодай ще один м’яч Динамо не змогло.

Тож перший поєдинок на зборах у Туреччині для українського клубу пройшов невдало. Наступним суперником киян стане Динамо Тбілісі, з яким підопічні Мірчі Луческу зіграють першого лютого.

Читайте також: Ще один данець для Динамо. Луческу має варіант у центр захисту та Багато мільйонів за неповнолітню зірку! У Бразилії підтвердили, що Шахтар надіслав пропозицію