Чемпіонат світу. Неймовірний гол вирішив долю матчу Бразилія – Швейцарія. ВІДЕО

Бразилія та Швейцарії підійшли до очного протистояння із серйозними втратами. Обидва колективи не змогли розраховувати на своїх лідерів – Неймара та Шачірі.

За весь перший тайм команди на двох створили лише один по-справжньому небезпечний момент. Вінісіуса Жуніора забули на дальній стійці воріт Швейцарців, але Ян Зоммер удар вінгера номінальних господарів потягнув.

Після перерви зірковий півзахисник свій момент реалізував, скориставшись простором на фланзі і пробивши точно у кут воріт Зоммера, проте все зіпсував офсайд у Рішарлісона.

Здавалося, що цей матч так і закінчиться нульовою нічиєю, аж раптом на удар в дотик наважився Каземіро. Вінісіус віддав на Родріго, а той скинув на Каземіро, який злету з меж штрафного майданчика пробив у сітку воріт швейцарців – 1:0 на 83 хвилині!

Чемпіонат світу. Неймовірний гол вирішив долю матчу Бразилія – ШвейцаріяPhoto by Getty Images

Підопічні Тіте спокійно довели зустріч до перемоги і гарантували собі місце в плей-оф Чемпіонату світу.