Чемпіонат світу. Роналду забиває – Португалія перемагає. ВІДЕО

Португальці відверто здивували аморфністю в атці у першому тайму матчу з Ганою.

За стартові 45 хвилин можна згадати лише момент Кріштіану Роналду і удар Жоау Фелікса. Вже ексфорвард Манчестер Юнайтед вийшов віч-на-віч з гокіпером Гани Аті-Зігі, але не зумів переграти того, відпустивши м'яч. Фелікс свою нагоду теж змарнував, з меж штрафного майданчика пробивши набагато вище воріт номінальних гостей.

Ганці воротам Діогу Кошти в першій половині гри не загрожували.

У непростому матчі відповідальність за результат лягла на плечі лідера! Роналду на 64 хвилині заробив пенальті, на мить випередивши (і впавши від мінімального контакту) Салісу. 37-річний форвард одинадцятиметровий впевнено реалізував – 1:0!

Чемпіонат світу. Роналду забиває – Португалія перемагаєPhoto by Getty Images

Гана знайшла контраргумент дуже швидко. Кудус скористався провалом захисту Португалії, увірвався у вільну зону на фланзі і відпасував на Аю, який з меж воротарського майданчика номінальних господарів відправив м'яч у сітку воріт Кошти – 1:1 на 73 хвилині!

Португальці не знітилися і відповіли з подвійною силою. На 78 хвилині Фернандеш розрізним пасом вивів віч-на-віч з Аті-Зігі Фелікса, який легко переграв голкіпера суперника – 2:1!

За дві хвилини відсвяткував свій вихід на поле Леау. Вінгер Мілана отримав м'яч після передачі Фернандеша і пробив точно у дальній кут воріт ганської команди – 3:1!

До мінімального скоротив розрив у рахунку на 89 хвилині Осман Букарі. Нападник Црвени Звєзди (футбольний клуб з неадекватним сприйняттям світу) після навісу з флангу головою переправив м'яч у ворота збірної Португалії – 3:2!

На останній хвилиін міг зрівняти рахунок Іньякі Вільямс. Ганський форвард підкараулив помилку голкіпера збірної Португалії, який непомітив суперника і втратив м'яч. Нападник підхопив ігровий снаряд, але впав у найвідповідальніший момент.

Непроста перемога Португалії в матчі з хорошим суперником.