Чемпіонат світу. Уругвай перемагає Гану, але плаче через виліт. ВІДЕО

Гана в поєдинку з Уругваєм могла поквитатися за давню образу

У 2010 році ці дві збірні грали між собою в 1/4 фіналу чемпіонату світу. Уругвай пройшов африканську збірну завдяки руці Луїса Суареса, який на останній хвилині компенсованого часу вибив м'яч із порожніх воріт. Форварда тоді покарали червоною карткою, але одинадцятиметровий удар Асамо Гьян не реалізував, а потім в серії післяматчевих пенальті перемогла команда Суареса. У Гані досі згадують той матч і його неприємні події.

Ганці мали забивати на 21 хвилині. Рочет у власному штрафному майданчику зачепив Кудуса і арбітр зустрічі Зіберт після підказки відеоасистента призначив одинадцятиметровий удар. Пенальті взявся виконувати Аю, але його удар з позначки потягнув Рочет!

Сейв голкіпера уругвайців надихнув його команду. Майже одразу супеоршанс створив Нуньєс, який вийшов віч-на-віч із Аті-Зігі і перекинув того – голкіпера номінальних господарів підстрахував Салісу.

На 26 хвилині підмога до Аті-Зігі не прийшла. Суарес із меж штрафного майданчика цілив у дальній кут воріт ганців – Аті-Зігі м'яч відбив, але на добиванні першим опинився гравець гостей Де Арраскаета – 0:1!

Минуло 5 хвилин, а Де Арраскаета знову опинився в обіймах партнерів по команді. Суарес відпасував на півзахисника уругвайців, який ударом злету пробив під опорну ногу Аті-Зігі – голкіпер господарів не встиг зреагувати – 0:2!

Чемпіонат світу. Уругвай перемагає Гану, але плаче через вилітPhoto by Getty Images

Після перерви рахунок до розгромного міг довести Вальверде. Зірка мадридського Реала наважився на удар злету з дальньої дистанції – Аті-Зігі не без проблем м'яч відбив.

Міг ближче до завершення матчу внести інтригу у протистояння Кудус. Талант Аякса потужним ударом цілив у дальній кут воріт Рочета – сейв голкіпера гостей.

На останніх хвилинах забивати потрібно було саме уругвайцям, адже в паралельній зустрічі рятівний для себе м'яч забила Південна Корея. Проте на більше команди Уругваю цього вечора не вистачило. Гана вилітає і забирає з собою Суареса і Ко.