Чемпіони Європи в нокауті

Уругвай у драматичній перестрілці перемагає Португалію і виходить до 1/4 фіналу Чемпіонату світу.

Команда Табареса значно впевненіше за португальців подолала груповий етап, впевненіше розпочала і цей матч. Суарес та Кавані свій зірковий статус перетворили на матеріальну перевагу для своєї команди. Нападник Барселони з лівого кута штрафного майданчика подав, а форвард ПСЖ без шансів для Патрісіу замкнув дальню стійку.

В лідера Португалії справи не надто клеїлись. До перерви Роналду відзначився лише двома ударами. Перший із дальньої відстані спокійно упіймав Муслера, а інший, зі штрафного, на себе прийняла стінка. Уругвай, забивши швидкий гол, грав комфортну для себе роль другого номера. Латиноамериканці тікали у стрімкі контрвипади і загрожували воротам Патрісіу зі стандартів.

Португалія активно використовувала підключення флангових оборонців. Інша справа, що майже усі навіси були неточними. Енергетичне коло, організоване Кріштіану Роналду, позитивно подіяло на португальців. Досить швидко вони зуміли відігратися. Розіграш із кутового ударом завершив Пепе.

Португалія впіймала кураж і серйозно затисла Уругвай, але блакитні знайшли свою контратаку, а їхня діагональна передача знайшла Кавані і той злету феноменальним ударом знову вивів вперед свою команду. Уругвай відновив перевагу і відновив гру від оборони. В другому таймі з’явився на полі Куарежма, Бернарду Сілва відійшов в центр і гра португальців стала ще інтенсивнішою + травмувався Кавані.

Photo by Richard Heathcote/Getty Images

Уругвай витримав шалений фінальний штурм Португалії і втримав перемогу із рахунком 2:1. Суперником Суареса і компанії у чвертьфіналі стане збірна Франції.