Через нього пішов з Інтера. Луческу розкрив шокуючу правду про володаря Золотого м'яча

Мірча Луческу в інтерв'ю Prosport.ro розповів про свою роботу в Інтері та співпрацю з легендарним дворазовим володарем Золотого м'яча бразильцем Роналдо:

Роналдо? Примхи – таким просто був спосіб його думок, він не мав нічого спільного з моїм розумінням життя. Роналдо – це феномен. Він був дуже потужний, сильний як футболіст, і дуже добре це знав та заробляв на життя так, як хотів. Йому також не пощастило, що Моратті (експрезидент Інтера) так дбав про нього. Я пішов з Інтера не тому, що хтось вигнав мене, я сам подав у відставку. 

 Я замінив Роналдо у грі з Манчестер Юнайтед і він вирушив прямо в аеропорт. Він сказав Моратті, що його мати хвора, а сам полетів на карнавал. А у нас за три дні був матч чемпіонату. Цього я більше не хотів. Я зателефонував Моратті, він якраз відлетів у Нью-Йорк, і сказав, що не продовжуватиму роботу, тому що у нас є 10 футболістів, у яких закінчуються контракти. Усі вони хотіли грати в Інтері далі. Після цього було оголошено, що новим тренером стане Ліппі. 

 Повертаючись до Роналдо, це був примхливий футболіст. Він гуляв до 4 ранку, а потім виходив та отримував травму. У нього були екстраординарні якості, я ніколи не бачив такого футболіста. Те, що він робив на тренуваннях у ситуаціях один на один… Тарібо Вест падав із ніг. Я запитав Роналдо, чому він це робить, а він сказав: "Тепер, коли я такий, який я є, я можу жити так, як хочу".

Роналдо БразиліяPhoto by Getty Images

Нагадаємо, Мірча Луческу очолював Інтер у сезоні 1998/99.

Читайте також: Знайшли гроші! Шевченко погодився на контракт з новою командою

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також