Черговий провал Манчестер Сіті без Зінченка. Новачок АПЛ дивує гранда

Команда Хосепа Гвардіоли вдруге на старті сезону втрачає очки

В рамках четвертого туру англійської Прем’єр-Ліги новачок еліти Лідс Юнайтед приймав на власному полі Манчестер Сіті. Однією з ключових дуелей цього матчу було протистояння Марсело Бьєлси та його учня Хосепа Гвардіоли.

Склади

За віцечемпіона Англії дебютував португалець Рубен Діаш, який минулого тижня приєднався до Містян з Бенфіки. Центрбек одразу вийшов у стартовому складі. Українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки через травму.

Наставник Лідса Марсело Бьєлса прагматично підійшов до кадрового питання і розпочав гру з оптимальним складом за вже традиційною схемою 4-1-4-1. Втім, варто зазначити, що зірковий новачак Павичів Родріго Морено почав поєдинок з лави запасних.

Вже на 11 хвилину матчу Манчестер Сіті мав дві фантастичні нагоди

Спочатку Кевін Де Брюйне виконав блискучий удар з підкруткою, влучивши в стійку. Потім Рубен Діаш спробував переграти кіпера дальнім ударом, але похибка в кілька сантиметрів завадила йому відкрити лік голам у футболці англійського клубу.

На 18-й хвилині матчу Містяни все ж забили. Рахім Стерлінг змістився з лівого флангу в зону перед штрафним майданчиком, після чого пробив точно під дальню стійку!

Лідс Юнайтед, який,зрозуміло, апріорі був андердогом поєдинку, перебудувався від гри другим номером та почав більше володіти ініціативою. В першому таймі декілька небезпечних моментів мали Бемфорд, Даллас та Ейлінг. Однак, свій забитий м’яч Лідс залишив на другу половину гри.

По перерві Бьєлса випустив свою найкреативнішу зброю - Родріго Морено

Іспанець майже одразу загострив гру біля воріт Едерсона і вже у першій атаці перевірив каркас воріт гостей. А на 59-й хвилині Родріго зрівняв рахунок, скориставшись помилкою Едерсона – 1:1.

Після цього Лідс не став будувати зупинку громадського транспорту у власному штрафному. Павичі продовжили давати відсіч іменитому супернику та за рахунок блискучої гри в контрпресингу створили кілька гострих моментів біля воріт Ман Сіті.

Купер ударом головою поцілив у каркас воріт, але рефері зафіксував офсайд. Утім, Лідс ще декілька разів до кінця матчу викрив великі проблеми команди Гвардіоли в захисті.

Лідс та Сіті голів більше не забивали, рефері зафіксував справедливу нічию на Елланд Роуд.

Таким чином, Лідс набирає 7 очок після чотирьох турів і посідає п’яте місце в турнірній таблиці. Та декілька команд позаду них мають як по одній, так і по дві гри в запасі. Наприклад, той же Сіті зіграв лише три тури, набравши чотири пункти. Команда Хосепа Гвардіоли зараз десята.