Черговий провал. Динамо втратило перемогу в матчі з Ворсклою. ВІДЕО

Мірча Луческу після поразки від Шахтаря нарешті довірив місце в стартовому складі легіонеру-новачку Джастіну Лонвейку. Нідерландець зайняв місце в центрі поля і загалом його гра запам'яталася зі знаком плюс. На матч із Ворсклою до основи повернувся і Артем Бєсєдін, який змінив Ваната.

Динамо в першому таймі володіло ігровою ініціативою, яку господарі втілили в забитий м'яч на 33 хвилині. Буяльський скористався скиданням від Бєсєдіна, випередив Різника і відправив м'яч і сітку воріт Ворскли – 1:0!

Проте, на перерву команди пішли за рівного рахунку. Марлісон у штрафному майданчику киян відіграв Сироту, віддавши пас під удар Юрченку, якому залишалося переграти Нещерета з близької відстані – 1:1.

Другий тайм розпочався з епічного промаху Караваєва. Гармаш вивів універсала збірної України віч-на-віч з Різником, динамівець голкіпера Ворскли обіграв і пробив вище порожніх воріт полтавців.

Ворскла відповіли своїм моментом Сефері, який вривався у штрафний майданчик Нещерета, але в останній момент удару легіонера команди Скрипника завадив Вівчаренко.

Міг зробити подарунок киянам Скляр, який після подачі Гармаша пробив по власних воротах – Різник свою команду врятував.

До фінального свистка потуги Динамо в переможний м'яч не матеріалізувалися. Чергова втрата очок командою Луческу.