Чернігівське пекло для Динамо. Десна руйнує команду Михайличенка

Суперматч УПЛ у Чернігові.

Олексій Михайличенко вирішив здивувати Десну вибором нападника на матч у Чернігові. Тренер Динамо випустив в атаці Каргбо, який свої гольові здібності показав вже у першому таймі, але зі знаком мінус.

Зустріч розпочалася для гостей із позитиву

Конопля вибив на Огірю, який не зумів обробити м’яч і відпустив його на Циганкова. Капітан киян у штрафному майданчику суперника довго не думав, і після швидкого прийому пробив у ближній кут воріт Паста – 0:1.

Раділи гості такому перебігу подій недовго

Вже на 12 хвилині Картушов зрівняв рахунок після класного пасу Кузика за спину захисникам Динамо – 1:1. Чернігівці не скидали обертів і це принесло результат на 26 хвилині. На перший план (і ближню стійку) вийшов Ібрагім Каргбо, який подачу Кузика і скидання від Гітченка підправив у ворота Бущана – 2:1.

Другий тайм розпочався із заміни головного героя першої половини

Де Пена змінив Каргбо, і Динамо одразу створило небезпечний момент. Після удару уругвайця на добиванні міг зіграти Вербич, але словенець пролетів повз м’яч.

Десна зробила ставку на контргру. Така тактика ледь не принесла плоди на 59 хвилині. Андрієвський обрізався у центрі поля, Кузик миттєво зробив ривок за спину Кадірі, отримав передачу, обіграв того ж Кадірі і пробив – Бущан врятував Динамо.

Гості нарощували свій тиск, але моменти не з’являлися. Не з’являлися до 86 хвилині, коли Де Пена на прийомі обіграв Фаворова і прострілив у воротарський майданчик на Циганкова. Лідер Динамо п’ятою переправив м’яч повз Паста – 2:2!

Кияни пішли виривати перемогу, але пропустили

Вербич змарнував дві нагоди, а приклад реалізації словенцю показав Гітченко. Подачу з кутового центральний захисник перетворив на свій удар головою – м’яч по дузі полетів за спину Бущану – 3:2!

Десна вдруге за сезон перемагає Динамо. Тепер у Чернігові. Битва за друге місце загострюється!

Читайте також: Битва за єврокубковий шанс. Маріуполь ставить підніжку СК Дніпро-1 і Олексій Михайличенко: У суддівській радості було не менше, ніж у роздягальні Десни