Чернігівське побоїще. Десна впевнено обігрує Олександрію в матчі з п’ятьма голами

Господарі забивали голи на різний смак

В Чернігові на стадіоні імені Гагаріна Десна приймала Олександрію в одному з центральних матчів 21-го туру української Прем’єр-ліги.

Команди вийшли на поле в оптимальних складах. Єдиною втратою олександрійців став головний тренер Володимир Шаран. Наставника було вилучено в попередньому матчі із Динамо (1:2).

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от DesnaFC official (@desnafc)

Жвавий початок

Вже на 6-й хвилині матчу прекрасну нагоду мали гості. Роман Вантух виконав навіс з флангу, а Артем Сітало ударом головою перевірив каркас воріт. Після такого початку активізувалися і господарі. Після декількох дальніх пострілів на 12-й хвилині Десна створила другий небезпечний момент у матчі. Денис Безбородько зрізав м’яч у каркас воріт суперника після подачі з кутового. М’яч відлетів в голову Йонасу Тамму, а потім залишив межі поля.

На 29-й хвилині Кирило Ковалець вивів Олександрію вперед! Хавбек отримав чудову передачу від Євгена Банади. Першим дотиком Ковалець обіграв захисника Десни, а другим поцілив у ворота Ігоря Литовки – 0:1!

За чотири хвилини команда Олександра Рябоконя встановила паритет! Після метушні у штрафному майданчику Олександрії м’яч опинився у Максима Імерекова, який елегантно п’ятою відправив м’яч у ворота Юрія Паньківа. Без шансів для голкіпера – 1:1!

Фото ФК Десна Інтенсивний другий тайм

Другий тайм команди розпочали доволі спокійно, не форсуючи події. Перший небезпечний момент в другій половині гри перетворився на гол. На 54-й хвилині після кутового Андрій Тотовицький виграв верхову боротьбу у Гліба Бухала і відправив м’яч у сітку – 2:1!

Після цього гола команда Володимира Шарана спробувала активізуватися, втім до реальної загрози для воріт Ігоря Литовки справа так і не дійшла. На 73-й хвилині Владислав Калитвинцев на швидкості змістився з флангу в центр і потужно пробив у дальній кут воріт: Юрій Паньків зіграв надійно.

За п’ять хвилин господарі все ж таки збільшили свою перевагу. Олексій Гуцуляк технічно розібрався з захисником на куті штрафного майданчика і потужним ударом в дальній кут зробив рахунок 3:1!

А у доданий арбітром час гравець Десни ВДРУГЕ за матч відзначився голом після удару п’ятою. Цього разу свою техніку продемонстрував Андрій Тотовицький. Асистував Олексій Гуцуляк – 4:1!

Десна виходить на третє місце

Чернігівці набирають 36 очок і підіймаються на третє місце в турнірній таблиці. Четверта нині луганська Зоря має на один пункт менше та два матчі в запасі. Олександрія залишилася на сьомому місці. До єврокубкової п’ятої сходинки – п’ять очок.

У наступному турі Десна поїде до Ужгорода, де зіграє з Минаєм (17 квітня, в суботу), а Олександрія на виїзді зустрінеться зі Львовом (16 квітня, в п’ятницю).