Чому Мудрика замінили після першого тайму? Тренер Челсі пояснив своє рішення

Головний тренер Челсі Грем Поттер пояснив своє рішення замінити Михайла Мудрика після першого тайму в матчі з Фулгемом.

Український вінгер вийшов у стартовому складі синіх, але вже по перерві замість нього вийшов Ноні Мадуеке. Наставник Челсі в коментарі beIN Sports пояснив, що вирішив замінити Мудрика не через якість гри, а через проблеми зі здоров'ям.

Михайло Мудрик ЧелсіPhoto by Getty Images

Ти повинен забивати, щоб отримати щось більше. Ми цього не зробили. Загалом я розчарований просто через втрату очок. У нашому перформансі були позитивні моменти. Однак все ще потрібно вдосконалюватися. Було 2-3 хороших можливості, потрібно завершувати їх, робити різницю у фінальній третині.

Мудрик? Таке іноді трапляється з молодими гравцями. У нього була сильна застуда цього тижня. Він страждав через це, а в перерві відчував важкість. Ми не хотіли ризикувати ним.