Чому зірвався трансфер українця у ТОПклуб? Відомі справжні причини

Український футболіст міг опинитися в іншому чемпіонаті.

Гравець національної збірної України Анатолій Трубін міг опинитися в Інтері влітку цього року. Чуток було чимало, але й були пропозиції. Колишній голова селекційного відділу Шахтаря Жозе Боту прокоментував ситуацію українського голкіпера, цитує A Bola:

Якби я вирішував, я б теж дав 10 мільйонів євро. Я знаю зі своїх контактів, що Шахтар просив у Інтера набагато більше. Але це було розумно, тому що Бенфіка продасть Трубіна легше, ніж Інтер Його позиція – це позиція проактивного воротаря, а це те, що потрібно такій великій команді, як Бенфіка. Я перетинався з ним у Шахтарі, де не було такого тиску, як у Бенфіці. В Україні немає спортивних газет, ми грали далеко від дому і мало вболівальників приїжджало, тому все було зовсім по-іншому. Зараз йому приділяють багато уваги через ціну. Переживши подібний досвід у такому великому клубі, як Бенфіка, це зробить його ще кращим.

Анатолій Трубін БенфікаPhoto by Getty Images

В підсумку український воротар перейшов у чемпіонат Португалії. У Бенфіці 22-річний голкіпер став першим номер у воротах. А експерти вважають, що Трубін може стати одним із найкращих голкіперів світу в найближчому майбутньому.

Читайте також: Чи можливий перехід Циганкова у Барселону? Іспанські журналісти розповіли всю правду

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також