Чорноморець 0 – 5 Карпати. День відкритих дверей в Одесі

Теплий осінній день в Одесі прикрасив драйвовий футбол у виконанні Чорноморця та Карпат.

Чорноморець з Карпатами в очному протистоянні вирішили зіграти без знайомства один з одним. Вже на першій хвилині гості заробили пенальті. М’яч після удару Карраскаля рукою зупинив Грачов, але він захисник, а не голкіпер одеситів. Заслужений пенальті і жовта картка гравцю Чорноморця. Литовченко удар Шведа з 11 метрів майже потягнув. 0:1!

Фото ФК Карпати Львів

Результативна відповідь від господарів могла відбутися за 5 хвилин. Лебеденко і Шевченко ледь не придумали проблем на рівному місці, зігравши необережно в пас, але партнерів підстрахував Мегремич.

У складі Чорноморця активністю виділявся Чорній. Півзахисник двічі за перші 45 хвилин міг відзначатися. Але в обох випадках його спіткала невдача –удар повз ворота і сейв голкіпера Карпат Шевченка.

Щодо гостей, то вони зробили акцент на індивідуальних діях своїх лідерів. Карраскаль та Швед за пітримки Гуцуляка раз по раз залишали своїх опонентів без м’яча. Подвоїти перевагу левів у першому таймі Карраскалю завадив Литовченко, який врятував Чорноморець після удару колумбійця.

Карпати вирішили повторити сценарій першого тайму і забили на перших хвилинах тайму другого. Гуцуляк вдало скинув на Шведа, а того збив Трубочкін. Небезпечний штрафний взявся виконувати той же Гуцуляк. Удар номінального нападника Литовченко відбив дуже невдало (просто перед собою) і першим на добиванні був карпатівець Понде. 0:2!

Чорноморець, природно, побіг відігруватися і здавалося, що притис Карпати, але натомість пропустив сам. Мірошниченко довгою передачею знайшов реактивного Мякушка, який вийшов віч-на-віч із Литовченком й елегантно перекинув стража воріт одеської команди. 0:3!

Повторити свій трюк Мякушко зумів у компенсований до другого тайму арбітром час. Закидання із власної половини поля, прискорення від Мякушка, який випередив захисника і пробив повз голкіпера одеситів у дальній кут воріт Чорноморця. 0:4!

Здавалося, що все, але Литовченко був проти. Ще одне банальне закидання на чужу половину поля перетворилося на 5 гол львів’ян. Литовченко вийшов на м’яч, не розрахувавши його траекторію. Гуцуляк був кмітливішим і просто завів м’яч у порожні ворота. 0:5!

Карпати влаштували Чорноморцю холодний душ у теплій Одесі.