Чотири клуби Серії А не платять гравцям зарплату. Навіть за лютий

Важкі часи повсюди, і Серія А не виняток, а радше, правило

За інформацією Repubblica, керівництво чотирьох італійських клубів не виплатило зарплатню за лютий своїм гравцям і працівникам. Хоча коронавірус в Європі почав активно ширитися у березні, а лютневі матчі команди у внутрішніх чемпіонатах зіграли за планом.

Гравці Генуї, Наполі, Сампдорії та Торіно не отримали виплат і звернулися до італійської футбольної Асоціації. Пояснення цим затримкам може бути два: клуби прагнуть зберегти ліквідність у важкі часи чи хочуть сісти з футболістами за стіл переговорів щодо зниження їхніх зарплат. Рішення обіцяють прийняти у понеділок.

Чи платитимуть гравці зі своєї кишені працівникам, як це вже сталося у ряді клубів, не відомо. Хоча у лютому про пандемію і коронавірус не йшлося. Швидше за все рішення приймуть про зарплати за березень і далі.

Ексшахтарівець Дуглас Коста зараз грає за Ювентус і поділився останніми новинами щодо подій з виплатами у команді. Він повідомив, що гравці обговорювали зниження зарплат з керівництвом, яке теж опинилося у скрутній ситуації. Адже вони у спалаху пандемії такі ж жертви, як і футболісти:

Питання щодо зарплати складне, тому що коли ви вимагаєте грошей у гравця, він скаржиться. Ми обговорювали все між собою, і ми знали, що в будь-який час ситуація може погіршитися і це також позначиться на нашому заробітку. Ми усвідомлюємо загрозу. Це те, що впливає на всі команди, і наш клуб не винен, він не відповідає за вірус. Ніхто не мав чарівної кришталевої кулі, щоб передбачити, що станеться, і всі види спорту зупиняться, не лише футбол.

Ми чекаємо, коли ситуація в Італії покращиться. Ми мали повернутися третього квітня, але я поговорив з капітаном Джорджіо К’єлліні, і він сказав, що ми повернемося 15-го чи 20-го, якщо все піде добре

Читайте також: Масове звільнення через коронавірус. Постраждав навіть головний тренер збірної і Суворі реалії. Ексдинамівець залишився би без клубу, якби порушив карантин

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також