Чотири з чотирьох! Динамо завдяки голам лідера і новачка перемагає Зорю. ВІДЕО

У 6-му турі УПЛ Зоря на стадіоні імені Валерія Лобановського приймала Динамо.

Кияни діяли дуже гостро попереду і першу гольову нагоду створили на 17-й хвилині. Тимчик чи то завдав удару, чи то прострілював, але Ярмоленко у воротарському майданчику дотягнувся до м'яча і намагався переправити його у сітку – вище воріт.

Потім той же Ярмоленко міг забивати ще раз. Вінгер Динамо із меж штрафної зони у дальній кут, але влучив у стійку. Також небезпечно стріляли Піхальонок і Тимчик та всі удари йшли повз ворота.

Зоря протягом першого тайму мала одну реальну гольову нагоду. Антюх прорвався до штрафного майданчика Динамо і пробивав з лівої – Бущан парирував. Тож команди за рахунку 0:0 пішли на перерву.

У другому таймі кияни продовжували тиснути на свого суперника і на 52-й хвилині Зорю знову врятував каркас воріт. Вівчаренко прострілював до штрафного майданчика і Дришлюк у підкаті зрізав м'яч у поперечку.

На 68-й хвилині підопічні Шовковського таки вийшли вперед. Вівчаренко з лівого флангу віддав на одинадцять метрів, куди вбігав Буяльський і той у дотик прошив Турбаєвського – 0:1.

На 78-й хвилині кияни подвоїли перевагу. Брагару змістився з лівого флангу до штрафного майданчика і пробив – м'яч рикошетом від захисника залетів у сітку – 0:2.

Ледь не повернув інтригу в матч Ндур. Сенегалець з декількох метрів завдав удару по воротах Динамо, але Бущан виконав ефектний сейв та врятував свою команду.

Тож Динамо перемагає Зорю 2:0 і набирає 12 очок у чемпіонаті України. Це четверта перемога киян із чотирьох в УПЛ цього сезону.