Чи потрібен Шахаб Динамо? Ігор Циганик оцінив перспективи такого трансферу

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive прокоментував чутки про інтерес Динамо до нападника Олімпіка Шахаба та проаналізував перспективи такого трансферу

Пряма мова:

У Луческу пів року пішло на те, щоби познайомитися з тими футболістами, які є в Динамо. Він свідомо не шукав підсилення і хотів розібратися з тим матеріалом, який є в нього під рукою. Тепер головний тренер розібрався, і що він має гарну основу. Він розуміє, що потрібні якісь точкові вкраплення на певні конкретні позиції – підсилити або дати конкуренцію.

З приводу нападників

Вже почав тренуватися з основою Бєсєдін і його кваліфікація дозволяє йому боротися за місце в основі Динамо. Плюс є Супряга і Русин. Тобто є три футболісти, які вже себе проявили і мають певну кваліфікацію. І купувати туди футболіста їхнього ж рівня… Я не думаю, що Шахаб, при всій моїй повазі до цього форварда, є кращим за Бєсєдіна, Супрягу чи Русина.

Чи є сенс це робити? Це запитання. Луческу неодноразово говорив – якщо брати футболіста, особливо легіонера, то він має бути на голову сильніше за тих, що є в Динамо, а не бути таким же. Шахаб не вирізнятиметься, він може забити 5-7 м’ячів у київському Динамо, але для цього йому потрібно буде виграти конкуренцію.

З іншого боку Луческу говорив, що шукати легіонерів не завжди добре. Спочатку треба розібратися, що в тебе є у внутрішньому чемпіонаті. Легіонер, який приїжджає, потребує адаптації. Безперечно, перевага Шахаба перед іншими легіонерами у тому, що він вже зіграв у чемпіонаті України і знає його специфіку. Але сказати, що він сильніший за нападників Динамо, я не можу. Одна справа забивати в Олімпіку, де на тебе грає вся команда. Зовсім інша ситуація в Динамо, де всі команди чемпіонату закриваються.

Сказати, що Шахаб – це суттєве підсилення для Динамо, я не можу. Знаєте, бувають моменти, коли ти вже заплатив за гравця з чемпіонату України, а він сидить, нічого не вдається і не стає гравцем основи. Тому, я думаю, Динамо пропонуватиме орендувати футболіста хоча би на пів року чи на рік. Щоби зрозуміти, чи він може грати на такому рівні. Але сказати, що зараз є проблема з центральним нападником в Динамо, я би такого не говорив.

Читайте також: Поразка з лайкою. Голкіперка збірної Казахстану не добирала слів просто під час розгрому. ВІДЕО та Швед вже награвся у Бельгії? У Мехелені заговорили про майбутнє українця

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також